Reklama

Ariana Grande i Mac Miller są razem?

Wokalistka i raper mieli potwierdzić plotki o byciu razem wspólnym pocałunkiem na kolacji.

Ariana Grande i Mac Miller w teledysku "The Way"

Spekulacje na temat związku Ariana Grande z Mac Millerem pojawiły się w sierpniu, kiedy to dwójka artystów miała pojawić się razem na Billboard Hot 100 Festival w Nowym Jorku (20 - 21 sierpnia). Również w tym miesiącu widziano ich na lotnisku West Virgnia, a wokalistka miała również przebywać na koncercie artysty.  

Reklama

Pierwsze pogłoski o romansie piosenkarki z raperem pojawiły się już w 2013 roku przy okazji nagrania utworu "The Way". W teledysku do singla Miller pocałował nawet Grande.

Fotoreporterzy TMZ.com zrobili natomiast zdjęcia parze w sierpniu, kiedy to przebywała na kolacji w restauracji serwującej sushi. Na fotografiach miały zostać uchwycony również pocałunek pary. Informator serwisu potwierdził również, że Miller i Grande chodzą ze sobą.

W 2013 roku Miller dementował wszelkie pogłoski, mówiąc że traktuje Arianę jak swoją koleżankę.

"To mój kumpel. Ona ma przecież chłopaka. Wszyscy zaczęli mówić o tym, po naszym pocałunku w teledysku. Nie wiedziałam, że tak to się potoczy, kiedy kręciliśmy, a reżyser zachęcał nas do tego. Potem wszyscy zazdrościli mi, że pocałowałem Arianę Grande" - mówił MTV News.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "The Way" w serwisie Teksciory.pl!

Wokalistka w tym roku spotykała się z tancerzem Rickym Alvarezem. Wcześniej rozstała się z raperem Big Seanem i Nathanem Sykesem z grupy The Wanted.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mac Miller | Ariana Grande

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje