Reklama

Reklama

"Aplauz, aplauz!": Kasia i Beata bohaterkami odcinka; odpadły dwa duety

W kolejnym odcinku "Aplauz, aplauz!" z programu odpadły dwa duety. W dalszym etapie nie zobaczymy Malwiny i Macieja oraz Nicole i Kryspina.

W kolejnym odcinku "Aplauz, aplauz!" z programu odpadły dwa duety. W dalszym etapie nie zobaczymy Malwiny i Macieja oraz Nicole i Kryspina.
Kasia i Beata na scenie "Aplauz, aplauz!" /Cezary Piwowarski /TVN

"Aplauz, aplauz!" to program, w którym dzieci śpiewają razem ze swoimi opiekunami. W jury talent show zasiadają profesjonalni muzycy Ania Rusowicz i Piotr Rubik oraz psycholog Małgorzata Ohme. W roli prowadzącej występuje Agnieszka Szulim.

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się Natalia i Grzegorz, którzy mimo iż odpadli na etapie castingowym, otrzymali od jurorów tzw. "dziką kartę", dzięki której wrócili do programu.

W ósmym odcinku zobaczyliśmy występy ośmiu duetów, które zaprezentowały się w swoich ulubionych piosenkach. Ich wykonania oceniła wyłącznie publiczność zgromadzona w studiu.

Reklama

Wiele emocji wzbudziła opowieść Kasi i jej mamy Beaty. Mąż kobiety był alkoholikiem, a ona zdobyła się na odwagę, by go zostawić i samodzielnie wychować dzieci.

"Jestem z nas dumna. Potrafimy być szczęśliwe i wziąć się za siebie" - mówiła ze łzami w oczach Kasia.

"Był moment, że wydawało mi się, że nie ma wyjścia z tej matni. Dzięki Bogu trzymały mnie przy życiu dzieci. To było moje koło ratunkowe" - opowiadała Beata i dodała - "Chcemy swoim przykładem pokazać, że można się podnieść po naprawdę trudnych chwilach".

Po swoim występie duet zebrał liczne komplementy od jurorów.

"Ty mi bardzo imponujesz Beata. Bo jak sobie wyobrażam, jaką ja bym chciała być mamą, to właśnie taką jak ty. Nie jesteś surowym rodzicem, ale też nie udajesz, że jesteś koleżanusią swojej córki" - mówiła Ania Rusowicz, która pochwaliła także Kasię, mówiąc, że "wszystko, czego się dotknie, zamienia w złoto". Dziewczynkę mocno wzruszyły słowa jurorki, które przyjęła zalewając się łzami.

"Dla mnie to jest przełomowy odcinek" - mówiła Małgorzata Ohme i kontynuowała - "Alkoholizm jest problemem bardzo wielu polskich rodzin i skazuje te rodziny nie tylko na cierpienie, ale i na ogromną samotność, bo nikt o tym nie mówi. Jestem przekonana, że dzięki temu, co dzisiaj tutaj zrobiłyście niejedna kobieta w Polsce w takiej sytuacji poczuje, że nie jest sama".

W drugiej części programu w dwóch bitwach zmierzyły się cztery duety, które zdobyły najmniej punktów do publiczności. Te występy ocenili tylko jurorzy, przyznając wybranej parze swoje 50 punktów.

Z programem ostatecznie pożegnali się Nicole i jej tata Kryspin oraz wychowanka domu dziecka Malwina i jej opiekun Maciej. Sześć pozostałych duetów zobaczymy w odcinku półfinałowym. Przypomnijmy, że nagrodą główną w "Aplauz, aplauz!" jest rodzinna wycieczka o wartości 20 tysięcy złotych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aplauz Aplauz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama