Reklama

Reklama

Anthrax: Zmienili adres, ale nie nazwę

Amerykańska formacja Anthrax, która ze względu na wąglikową panikę w Stanach Zjednoczonych cieszy się od kilku miesięcy nadmiernym zainteresowaniem ze strony mediów, po raz kolejny dała publicznie do zrozumienia, jakie jest jej stanowisko w tej sprawie. Podczas charytatywnego koncertu w Nowym Jorku, muzycy wystąpili w białych kombinezonach z napisami, które ułożyły się w zdanie: Nie zmieniamy nazwy.

"We're not changing our name" - komunikat o takiej treści Anthrax przekazał światu 28 listopada, podczas koncertu, który odbył się w Hammersmith Ballroom, w Nowym Jorku. W charytatywnej imprezie, z której dochód trafił do kasy nowojorskiej straży pożarnej, wystąpili również Twisted Sister, Overkill, Sebastian Bach i Ace Frehley.

Niestety, jako że w ostatnim czasie słówko "anthrax" było jednym z najczęściej pojawiających się w internetowych wyszukiwarkach, zespół przeniósł swoją oficjalną witrynę z anthrax.com pod adres anthraxtheband.com, licząc na to, że przypadkowi goście nie będą teraz blokować dostępu fanom zespołu.

Reklama

Kolejna zmiana w obozie Anthrax dotyczy tytułu powstającej właśnie płyty. Album nie będzie się nazywał "Superhero", jak wcześniej zapowiadano, ale "Taking The Music Back". Nad produkcją krążka czuwa tajemniczy zespół Scrap 60 Productions, w skład którego wchodzi m.in. gitarzysta zespołu Rob Caggiano.

Wytwórnia Nuclear Blast zapowiada premierę płyty na marzec 2002 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL