Reklama

Anthrax: Nie ściągajcie naszego albumu

Charlie Benante, perkusista zespołu Anthrax, wystosował prośbę do fanów grupy. Prosi o to, aby wielbiciele thrashmetalowej legendy powstrzymali się od ściągania z Internetu jej nowej płyty "We've Come For You All". Muzyk obawia się, iż taki proceder mógłby fatalnie wpłynąć na karierę zespołu. Na Starym Kontynencie album ukaże się 24 lutego 2003 r.

Kariera Anthrax obfitowała w wiele trudnych momentów. Nic dziwnego, że Charlie nie chce, aby zespół doświadczył następnych. Może tak się zdarzyć, jeżeli fani zaopatrzą się w płytę "We&'ve Come For You All" w postaci ściągniętych z Sieci plików mp3.

Reklama

Benante boi się, iż to spowoduje poważny spadek sprzedaży i zagrozi dalszemu istnieniu grupy.

"Proszę, nie ściągajcie z Internetu nowej płyty Anthrax, złamiecie mi tym serce. I tak wyjdziecie na tym źle, bo wkładka zawiera wspaniałą oprawę graficzną i teksty, a tego nie znajdziecie nigdzie indziej, tylko na oryginalnej płycie" - błaga fanów Charlie Benante.

"Moim zdaniem metal żyje i ma się dobrze, a ta płyta jest tego dowodem. Pracowaliśmy bardzo ciężko, a to, co napisaliśmy, to chyba nasza najlepsza muzyka. Sądzę, że wam się spodoba" - dodał.

Zobaczymy jak fani zareagują na apel Charliego.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anthrax | YOU | charlie | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje