Reklama

Anna Maria Jopek wciąż numerem jeden w Polsce

Na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów nie zaszły w minionym tygodniu zbyt wielkie zmiany. Prowadzenie utrzymała płyta "Nienasycenie", czyli najnowsze dzieło Anny Marii Jopek. Pozycję drugą utrzymała Celine Dion i jej "A New Day Has Come", a z trzeciej nie ruszyła się grupa Golec uOrkiestra z wydawnictwem "Kiloherce prosto w serce". W tym tygodniu w zestawieniu pojawiły się tylko dwie nowości.

Na miejscu dziesiątym zadebiutowała płyta hiphopowego duetu Pezet/Noon, zatytułowana "Muzyka klasyczna", a na pozycji 27. znalazł się długo zapowiadany - i przez wielbicieli polskiego hip hopu oczekiwany - album "Hołd", solowy debiut rapera Pono.

Reklama

Na listę 50 najpopularniejszych w Polsce płyt po krótkiej nieobecności powróciły dwa wydawnictwa. Pierwszym z nich jest najnowszy album Alanis Morissette zatytułowany "Under Rug Swept", który tym razem nalazł się na 29. pozycji. Drugi album to "5000 myśli" Magdy Femme.

Jeśli chodzi o najbardziej spektakularne spadki i awanse, to zadowoleni na pewno mogą być członkowie formacji Nickelback. Ich płyta "Silver Side Up" przesunęła się z miejsca 32. na 13. O dwadzieścia oczek do góry przeskoczyła natomiast Alicia Keys i jej "Songs In A Minor", tym razem lądując na 26. pozycji. Wykonawcą, który musi przyznać się do największego spadku na Liście Olis, jest natomiast Andre Rieu z albumem "King Of Waltz".

W zestawieniu najpopularniejszych składanek mamy za to nowego lidera. Z miejsca szóstego na pierwsze awansowała płyta "Dziewczyna 12", wyprzedzając dotychczasowego lidera, kompilację "Woman III". Miejsce trzecie przypadło albumowi "Przeboje polskiego rocka", który utrzymuje się w zestawieniu już 50 tygodni.

Zobacz pełne notowanie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: celine dion | Golec uOrkiestra | Maria | Anna Maria Jopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje