Reklama

Anna Maria Jopek wciąż na szczycie

Mało kto wierzył, że Annie Marii Jopek uda się drugi tydzień z rzędu utrzymać na szczycie najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Tymczasem jej najnowsza płyta "Nienasycenie" wciąż jest numerem jeden w Polsce. Natomiast na pozostałych pozycjach w pierwszej trójce nie zaszły żadne zmiany. Drugą utrzymała Celine Dion i jej "A New Day Has Come", a tuż za kanadyjską wokalistką ponownie znalazła się grupa Golec uOrkiestra z albumem "Kiloherce prosto w serce".

Podobnie jak w tym tygodniu na amerykańskiej liście "Billboardu", również w zestawieniu OLIS (Oficjalna Lista Sprzedaży) pojawiły się tylko dwie nowości. Na miejscu 17. zadebiutowała znana amerykańska jazzowa wokalistka Cassandra Wilson ze swoim najnowszym albumem "Belly Of The Sun", zaś na 23. pozycji pojawił się skrzypek Andre Rieu i jego płyta "King Of The Waltz".

Reklama

W porównaniu do poprzedniego notowania, kilka albumów znacznie poprawiło swoje pozycje, a kilka zaliczyło znaczny spadek. Z miejsca 19. na 10. przesunęła się płyta "Golec uOrkiestra 2", a z 26. na 16. awansowała Jennifer Lopez i jej album z remiksami największych przebojów. Aż o 13 oczek - z pozycji 44. na 31. - przeskoczyła ścieżka dźwiękowa do filmu "Gladiator".

Jeśli chodzi o spadkowiczów, to najgorzej poczuje się w tym tygodniu Lech Janerka. Jego ostatnie dzieło "Fiu Fiu" znalazło się tym razem na ostatniej, 50. pozycji, co oznacza, że spadła aż o 25 miejsc. Niezbyt zadowoleni będą także fani grupy Modern Talking. Jej ostatnia płyta "Victory" tym razem znalazła się na odległym 33. miejscu, choć tydzień temu była na 14. pozycji.

Do zestawienia powróciły natomiast trzy starsze albumy: System Of A Down i "Toxicity", "Songs In A Minor" Alicii Keys oraz "No Angel" Dido.

Na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju składanek prym wciąż wiedzie płyta "Woman III". Miejsce drugie ponownie przypadło "Przebojom polskiego rocka", a na podium awansowała z miejsca czwartego kompilacja "Hop Bęc Vol. 18".

Zobacz pełne notowanie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Celine Dion | Golec uOrkiestra | golec | Maria | Anna Maria Jopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje