Reklama

Anna Maria Jopek w Cannes

Anna Maria Jopek zaśpiewa podczas 38. Międzynarodowych Targów Muzycznych MIDEM w Cannes, we Francji. Jej koncert odbędzie się 27 stycznia, podczas Dnia Polskiego na targach. Występ wokalistki wypełnią jej własne piosenki i utwory inspirowane polską muzyką ludową.

"Jestem bardzo szczęśliwa, że będę reprezentować Polskę na MIDEM i jednocześnie mam ogromną tremę. Moim zdaniem na tego rodzaju występach najważniejsza jest komunikacja z publicznością. Mam nadzieję, że uda się nam przekazać publiczności dobrą energię" - powiedziała Jopek.

Reklama

"Postanowiłam, że zagramy tematy własne, niektóre z płyty nagranej z Patem Methenym oraz utwory oparte na polskiej muzyce ludowej, które bardzo lubię" - ujawniła artystka.

Koncert Anny Marii Jopek potrwa około pół godziny. Wokalistka zdecydowała, że zaśpiewa po polsku.

"Przyczynił się do tego sukces mojej najnowszej płyty, Farat w Wielkiej Brytanii. Ostatnio trafiła ona na pierwsze miejsce popularności w tamtejszym Jazz Radio, a śpiewam na niej właśnie po polsku".

Przy okazji Jopek ponownie zaprzeczyła pogłoskom, jakoby miała w planie nagranie wspólnej płyty ze Stingiem. Artystka przyznała, że jest to jej wielkie marzenie, jednak na razie jest za wcześnie, aby mówić o konkretach.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: utwory | koncert | Cannes | Maria | Anna Maria Jopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje