Reklama

Reklama

Anitta przed ceremonią otwarcia olimpiady w Rio: "Nie mogę w to uwierzyć"

Anitta to sensacja brazylijskiego popu. Artystka wystąpi na otwarciu rozpoczynającej się w piątek (5 sierpnia) olimpiady w Rio i, jak przyznaje, wciąż nie może w to uwierzyć. Co szykuje na ten wyjątkowy wieczór?

Anitta podczas karnawału w Rio

XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie rozpoczną się trzygodzinną ceremonią, podczas której zaprezentuje się Anitta, Caetano VelosoGilberto Gil.

Anitta, 23-letnia wokalistka z Brazylii, przyznała, że wciąż nie jest w stanie uwierzyć, że wystąpi na jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie.

"Bardzo się cieszę z tej możliwości - mówiła Anitta w rozmowie z magazynem Billboard i dodała - Nie mogłam uwierzyć, kiedy dowiedziałam się o tym zaproszeniu. Cały świat będzie oglądał, więc jest to dla mnie bardzo ważne".

Reklama

"Pochodzę z getta w Brazylii, gdzie nie otrzymujemy wielu możliwości kariery, więc jestem pewna, że moja rodzina i ludzie, którzy tam żyją, nigdy nie wyobrażali sobie, że pewnego dnia zostanę wokalistką i będę mogła wystąpić na wydarzeniu takim jak olimpiada. Po prostu nie mogę uwierzyć, że to się dzieje!" - tłumaczyła Brazylijka.

Anitta nie chce zdradzić szczegółów dotyczących jej występu, ale poinformowała, że "zaśpiewa trochę klasycznych brazylijskich rytmów, które zawierają sambę i bossa novę".

"Myślę, że to będzie bardzo interesujące zestawienie, a ludzie zobaczą, co mamy w ofercie" - zapewniała Anitta, która ma również nadzieję, że dzięki olimpiadzie, cały świat będzie mógł zobaczyć wiele pozytywnych stron jej ojczyzny, a nie tylko opowieści o upadku gospodarczym i panującej tam przemocy.

"Borykamy się z wieloma problemami, ale tym, co chcemy pokazać, jest nadzieja, szczęście i mocni ludzie. Mamy tu bardzo silnych ludzi z dobrym sercem. Wiemy, jak przywitać każdego z uśmiechem i robimy dobre imprezy" - podsumowała Anitta.

Anitta jest nie tylko wokalistką, ale także tancerką. Sławę przyniósł jej debiutancki singel "Show das Poderosas", który miał swoją premierę w 2013 roku. Tego samego roku światło dzienne ujrzała jej pierwsza płyta. Rok później Anitta zaśpiewała podczas Latin Grammy Award, stając się tym samym najmłodszą brazylijską wokalistką występującą na tej imprezie. Dyskografię 23-latki zamyka wydany w 2015 roku album "Bang".

Sprawdź tekst piosenki "Show das Poderosas" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: letnie igrzyska | Olimpiada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje