Reklama

Reklama

Anita Lipnicka pokazała zdjęcie 16-letniej córki. Pola Porter zrobi karierę jako modelka?

Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera zaczyna karierę w modelingu. Wokalistka przy okazji pokazała na Instagramie, jak obecnie wygląda jej jedyne dziecko.

Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera zaczyna karierę w modelingu. Wokalistka przy okazji pokazała na Instagramie, jak obecnie wygląda jej jedyne dziecko.
Anita Lipnicka pokazała zdjęcie córki /Tadeusz Wypych /Reporter

"Totalnie w tajemnicy (bo w zasadzie bez pozwolenia) , chwalę się tym, co najcenniejsze: moim dzieciątkiem" - napisał Anita Lipnicka na swoim Instagramie.

Post wokalistki skomentowały polskie gwiazd, m.in.: Ralph Kaminski, Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Hanna Lis i Edyta Bartosiewicz.

To samo zdjęcie, które udostępniła Lipnicka, na swoim Instagramie pokazał jej ojciec, John Porter.

Kim jest Pola Porter?

Pola Porter to wspólna córka Anity Lipnickiej i Johna Portera. 16-latka to początkująca modelka, która podpisała kontrakt z jedną z warszawskich agencji modelingu.

Reklama

Anita Lipnicka i John Porter - od pracy do związku

Przypomnijmy, że znajomość Anity LipnickiejJohna Portera rozpoczęła się w 2002 roku, na początku na kanwie zawodowej. Była wokalistka Varius Manx i walijski muzyk od połowy lat 70. mieszkający w Polsce pierwotnie nagrali jedną piosenkę "For You" (posłuchaj!), która miała się znaleźć na płycie Porter Band.

Szybko okazało się, że duet przygotowuje wspólny album, Lipnicka i Porter zostali parą także prywatnie.

Nagrana w Londynie po angielsku płyta "Nieprzyzwoite piosenki" (2003) okazała się wielkim sukcesem. Piosenki "Bones of Love" i "Then and Now" (posłuchaj!) królowały na listach przebojów, album pokrył się platyną (ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy) i przyniósł duetowi Fryderyka.

Kolejne wydawnictwa - płyty "Inside Story" (2005) i "Goodbye" (2008) oraz minialbum "Other Stories" (2006) - cieszyły się również powodzeniem. Po wydaniu "Goodbye" duet Lipnicka & Porter zakończył działalność. Czasu nie przetrwał także ich prywatny związek, który rozpadł się w 2015 r.

Kim jest nowy partner Anity Lipnickiej?

Po rozstaniu wokalistka związała się z Markiem Grayem. Para wzięła ślub w tajemnicy w połowie września 2016 r. na greckiej wyspie Hydra.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka | John Porter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy