Reklama

Reklama

Anita Lipnicka o seksie (teledysk "Raj")

Premierowo na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Raj" Anity Lipnickiej.

Premierowo na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Raj" Anity Lipnickiej.
Anita Lipnicka prezentuje nowy teledysk /fot. Jacek Poremba /Warner Music Poland

W ostatni piątek (17 listopada) do sprzedaży trafiła płyta "Miód i dym", nagrana przez Anitę Lipnicką z zespołem The Hats.

- Płyta faktycznie powstawała w domku nad jeziorem w Górach Sowich, ale nie na zasadzie luźnych spotkań. To były ściśle ustalone dni, w które zjeżdżaliśmy się tam z całym sprzętem, instrumentami i chłonęliśmy atmosferę tego miejsca, otoczenia, ale też i siebie nawzajem. To były zawsze bardzo intensywne chwile, wypełnione rozmowami, dźwiękami i emocjami tych spotkań. Wszystkie piosenki rodziły się organicznie. Dużo muzykowaliśmy, ale też słuchaliśmy sporo płyt, prowadziliśmy całonocne dyskusje, wyciągaliśmy na wierzch swoje myśli i spostrzeżenia. Robiliśmy wszystko to, co grupa przyjaciół robi ze sobą, a przy okazji powstawała płyta - opowiadała wokalistka w rozmowie z Interią.

Reklama

W nagraniach gościnnie wsparli ją Tomek Makowiecki, Fismoll, Ralph KaminskiJulia Pietrucha.

"Raj" to trzeci singel, po "Ptaśku" i "Z miasta".

- "Raj" wpisuje się w tę bardziej "zadymioną" część płyty. Część, którą bardzo lubię, z zadziornymi, chuligańskimi brzmieniami. Chciałam, żeby takich brzmień było na tej płycie sporo, bo ja nie jestem jakąś eteryczną postacią, która unosi się kilkanaście centymetrów nad ziemią - to jest jakiś nieprawdziwy, wykrzywiony wizerunek, który się do mnie przykleił - mówi nam Anita.

Sprawdź tekst piosenki "Raj" w serwisie Teksciory.pl!

Za teledysk ponownie odpowiedzialni są Jędrzej Guzik oraz Arek Glensk (Fismoll), którzy zrealizowali wcześniej klip "Z miasta".

O czym jest utwór "Raj"? "O seksie!" - żartuje wokalistka. "O wodzeniu na pokuszenie, o grzechu i karze, jaką przychodzi za niego zapłacić" - dodaje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy