Reklama

Reklama

Angelika Żmijewska (Topky) chwali się długimi nogami. "Wyglądasz cudownie"

Angelika Żmijewska z grupy Topky opublikowała nowe, gorące zdjęcie. Fani z pewnością zwrócili uwagę na jej długie nogi. "Jaka kiecka" - komplementują fani.

Angelika Żmijewska z grupy Topky opublikowała nowe, gorące zdjęcie. Fani z pewnością zwrócili uwagę na jej długie nogi. "Jaka kiecka" - komplementują fani.
Angelika Żmijewska śpiewa w zespole Topky /Marcin Bruniecki / Instagram /Reporter

Wokalistki, które jeszcze niedawno tworzyły jeden z najpopularniejszych zespołów w świecie disco polo, czyli Top Girls, po rozstaniu z Justyną Lubas zdecydowały o utworzeniu nowego zespołu. W skład duetu Topky weszły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska.

We wrześniu mogliśmy obejrzeć teledysk do debiutanckiego singla "Szpile". Za realizację klipu odpowiada Studio Powidok, a u boku wokalistek pojawili się tancerze z Grupy Next Tomasza Barańskiego.

Sprawdź tekst piosenki "Szpile" w serwisie Tekściory.pl!

Reklama

"Szpile" w krótkim czasie zanotowały ponad 4,2 mln odsłon.

Kolejne piosenki również cieszyły się sporym powodzeniem - "Bez wad" oraz "All for You", cover przeboju szwedzkiej grupy Ace of Base.

Sprawdź tekst piosenki "Bez wad" w serwisie Tekściory.pl!

Dziewczyny 2021 rok zakończyły autorskim numerem "Znów spina (Long Island)".

"To już 4 i ostatnia premiera od nas w tym roku! Mamy nadzieje, że nasza Spina razem z Long Island będzie Wam towarzyszyła na każdej imprezie w nadchodzącym Nowym Roku!" - czytamy w opisie pod teledyskiem.

Produkcją wideo zajęła się ekipa Collabo Pictures.

Angelika Żmijewska (Topky) i gorące zdjęcia!

Angelika Żmijewska nie ma oporów przed pokazywaniem swojego życia prywatnego na Instagramie. Tym razem pod gorące zdjęcie w seksownej sukience podpisała żartem.

"Randka czy idę wyrzucić śmieci?" - napisała.

Część fanów odpowiadała na ten żart, jednak zdecydowana większość zostawiła w komentarzach komplementy dla gwiazdy disco polo.

"Pięknie wyglądasz", "Piękna i piękne nogi", "Petarda" - piszą.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: topky | Angelika Żmijewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama