Reklama

​Andrea Bocelli i "Fall On Me": Matteo Bocelli podbił serca internautów

Ponad 14 mln odsłon w ciągu dwóch tygodni teledysku "Fall On Me" zwróciło uwagę fanów Andrei Bocelliego na jego 21-letniego syna Matteo.

Matteo Bocelli zaśpiewał w duecie z ojcem

26 października ukaże się zapowiadany już przez nas nowy album Andrei Bocelliego "Si". Jednym z utworów promujących to wydawnictwo jest "Fall On Me" - duet Andrei z Matteo Bocellim.

Reklama

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Fall On Me" w serwisie Teksciory.pl!

Utwór znalazł się również na ścieżce dźwiękowej do nowego filmowego przeboju Disneya "Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa".

Singel dostępny jest w siedmiu różnych językach. W teledysku zaprezentowano niepublikowane wcześniej fotografie Andrei i Matteo z ich albumu rodzinnego.

"Technicznie są bardzo różne, ale jest jedna rzecz, która sprawia, że jednak brzmią podobnie - to artystyczna osobowość. Ten charakterystyczny sposób wyrażania siebie głosem. Nie da się tego wyuczyć. Trzeba się z tym urodzić" - mówi Andrea Bocelli, który 22 września skończył 60 lat.

Na płycie "Si" pojawia się także starszy syn tenora - 23-letni Amos Bocelli, który nagrał partię fortepianu na akustyczną wersję utworu "Sono Qui (I Am Here)" oraz "Ali di Liberta".

Amos i Matteo są owocami pierwszego małżeństwa Andrei z Enricą Cenzatti. Po separacji z żoną, która nastąpiła w 2002 roku, Włoch zaczął spotykać się ze swoją menedżerką - Veronicą Berti, którą poślubił w marcu 2014 r. Z kolei w marcu 2012 r. para została rodzicami - na świat przyszła ich córka Virginia.

Po rozstaniu się z Enriką Bocelli przeniósł się do nowego nowego domu w Forte dei Marmi, a nieletni wówczas synowie zostali z pierwszą żoną wokalisty w ich poprzedniej rezydencji, która mieści się w tej samej gminie w Versilii.

Przypomnijmy, że tenor w 2019 r. dwukrotnie zaśpiewa w Polsce - 26 stycznia w Ergo Arenie w Gdańsku i 11 maja na INEA Stadion w Poznaniu.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Dowiedz się więcej na temat: Andrea Bocelli | Mateo Bocelli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje