Reklama

Reklama

Anastacia o nagiej sesji zdjęciowej: Mogłam ruszyć dalej

Anastacia w rozmowie z Lorraine opowiedziała o powodach, dla których zdecydowała się na nagą sesję zdjęciową.

Anastacia w rozmowie z Lorraine opowiedziała o powodach, dla których zdecydowała się na nagą sesję zdjęciową.
Anastacia opowiedziała o nagiej sesji zdjęciowej /Sascha Steinbach /Getty Images

W listopadzie w sieci pojawiło się nagie zdjęcie Anastacii w magazynie "Fault" . Była to jej pierwsza profesjonalna sesja po zabiegu rekonstrukcji piersi.

Na fotografii z okładki, Anastacia pokazuje swoje blizny po operacji. Ponadto na ciele wokalistki czarnym markerem napisano hasła "Będę silniejsza" czy "Siła, o której posiadaniu nie wiedziałam".

"To była ostatnia przeszkoda po wykonaniu mastektomii" - stwierdziła wokalistka w rozmowie z Lorraine w jej talk show.  

"Musiałam zacząć od nowa i pokazać to ludziom po swojemu. Moje blizny są, jak mapa drogowa. Chciałam pokazać innym kobietom, że to jest OK" - kontynuowała piosenkarka.

Reklama

Przypomnijmy, że od 13. roku życia Anastacia cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. W 2003 r. wykryto u niej z kolei raka piersi. Pomógł wówczas zabieg chirurgiczny i radioterapia.

W lutym 2013 roku wokalistka poinformowała jednak o nawrocie nowotworu, a choroba zmusiła ją do odwołania trasy koncertowej. Według medialnych doniesień rak piersi był groźniejszy i poważniejszy niż ten pierwszy. Z tego powodu wokalistka poddała się podwójnej mastektomii. "Wczesne wykrycie raka uratowało mi życie dwa razy. Będę nadal walczyć" - mówiła wówczas Anastacia.

Wokalistka będzie gwiazdą koncertów z serii "Night of the Proms", które odbędą się 24 i 25 marca 2017 r. w Warszawie i Łodzi.

Sprawdź tekst utworu "One Day In Your Life" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy