Reklama

Reklama

Anastacia nago po rekonstrukcji piersi

Amerykańska wokalistka Anastacia na swoim profilu na Instagramie pokazała swoje rozebrane zdjęcie.

Amerykańska wokalistka Anastacia na swoim profilu na Instagramie pokazała swoje rozebrane zdjęcie.
Karierę Anastacii zatrzymywały problemy ze zdrowiem /fot. Jeff Spicer /Getty Images

Fotografia cieszy się zdecydowanie większym zainteresowaniem (ponad 6,8 tys. polubień, prawie 800 komentarzy), niż inne posty wokalistki.

47-letnia Anastacia Lyn Newkirk (w karierze scenicznej posługuje się tylko pierwszym imieniem) na zdjęciu zaprezentowała implanty piersi (zasłonięte dłonią i ręką trzymającą telefon), które lekarze wszczepili jej po podwójnej mastektomii.

Kariera Amerykanki mogła bowiem rozwijać się znacznie lepiej, gdyby nie problemy zdrowotne. Od 13. roku życia Anastacia cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. W 2003 r. wykryto u niej z kolei raka piersi. Pomógł wówczas zabieg chirurgiczny i radioterapia.

Reklama

W lutym 2013 roku wokalistka poinformowała jednak o nawrocie nowotworu, a choroba zmusiła ją do odwołania trasy koncertowej. Wg medialnych doniesień rak piersi był groźniejszy i poważniejszy niż ten pierwszy. Z tego powodu wokalistka poddała się podwójnej mastektomii.

"Wczesne wykrycie raka uratowało mi życie dwa razy. Będę nadal walczyć" - mówiła wówczas Anastacia.

Nagie selfie nie wywołało niezdrowej sensacji obliczonej na wywołanie zainteresowania. Fani komplementują urodę wokalistki, podkreślając jej walkę z chorobą. "Najsilniejsza kobieta na świecie" - czytamy w jednym z komentarzy.

Anastacia początkowo realizowała się jako tancerka. Talent do śpiewu odkryła nieco później i jak się okazało, był to "strzał w dziesiątkę". Wokalistka szybko odniosła wielki sukces na światowej scenie muzycznej za sprawą pierwszych trzech płyt "Not That Kind" (2000 r.), "Freak of Nature" (2001 r.) i "Anastacia" (2002 r.). Szczyt jej popularności przypada na pierwsze lata obecnego stulecia. Wystarczy przypomnieć, że już w 2005 roku miała na swoim koncie 20 milionów sprzedanych płyt.

"Kiedy jesteś w środku całego tego zawirowania i próbujesz zrozumieć, dlaczego to się dzieje, to masz dwa wyjścia: albo toniesz, albo płyniesz. Raczej nie należę do osób, które łatwo się poddają i załamują daną sytuacją. Mam już po prostu taki charakter. To nie zawsze jest plus, bo kiedy upadam, to z dużej wysokości" - mówiła Anastacia w "Dzień dobry TVN".

Anastacia o swoich problemach ze zdrowiem:

W 2014 r. Anastacia wydała swoją ostatnią płytę "Resurrection". W ramach jej promocji po raz pierwszy wystąpiła w Polsce, śpiewając w Warszawie m.in. swoje największe przeboje "I'm Outta Love", "Left Outside Alone" i "Sick And Tired" (te trzy single znalazły się w pierwszej dziesiątce brytyjskiej listy przebojów).

Zobacz klip "Left Outside Alone":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama