Reklama

Anastacia nago na okładce "Fault"

Anastacia pojawiła się na okładce magazynu "Fault". Zdjęcie pochodzi z pierwszej profesjonalnej sesji zdjęciowej, na jaką wokalistka zdecydowała się po zabiegu rekonstrukcji piersi.

Anastacia wraca do równowagi psychicznej

Przypomnijmy, że od 13. roku życia Anastacia cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. W 2003 r. wykryto u niej z kolei raka piersi. Pomógł wówczas zabieg chirurgiczny i radioterapia.

Reklama

W lutym 2013 roku wokalistka poinformowała jednak o nawrocie nowotworu, a choroba zmusiła ją do odwołania trasy koncertowej. Według medialnych doniesień rak piersi był groźniejszy i poważniejszy niż ten pierwszy. Z tego powodu wokalistka poddała się podwójnej mastektomii. "Wczesne wykrycie raka uratowało mi życie dwa razy. Będę nadal walczyć" - mówiła wówczas Anastacia.

Pod koniec czerwca 47-letnia Anastacia Lyn Newkirk (w karierze scenicznej posługuje się tylko pierwszym imieniem) opublikowała na Instagramie swoje nagie zdjęcie, na którym zaprezentowała implanty piersi (zasłonięte dłonią i ręką trzymającą telefon), które lekarze wszczepili jej po zabiegu.

Amerykanka zdecydowała się również na rozbieraną sesję dla magazynu "Fault". Na zdjęciu, które pojawiło się na okładce pisma, Anastacia pokazuje swoje blizny po operacji. Ponadto na ciele wokalistki czarnym markerem napisano hasła "Będę silniejsza" czy "Siła, o której posiadaniu nie wiedziałam".

"Moje blizny są częścią mojej podróży i przypomnieniem wszystkiego, przez co przeszłam przy mastektomii" - mówiła Anastacia w wywiadzie dla magazynu "Fault". 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anastacia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje