Reklama

Reklama

Amber Rose i Lisa Ann komentują wypowiedzi Kanye Westa

Nie milkną echa sporu między Kanye Westem i Wizem Khalifą na Twitterze. Po raz kolejny na temat całej sprawy wypowiedziała się Amber Rose. Swoje dopowiedziała również aktorka filmów dla dorosłych Lisa Ann.

Lisa Ann dostawała maile z nagimi zdjęciami Kanye Westa

Kanye West w serii tweetów skierowanych do Wiza Khalify, zaczepił również byłą dziewczynę obojga raperów, Amber Rose, nazywając ją striptizerką. Ta szybko zripostowała, stwierdzając, że chyba Kanyemu brakuje perwersyjnego seksu, który uprawiał z nią.

Teraz Amber Rose wyjaśnia dlaczego zaatakowała Westa:

"Nigdy w kłótni nie podnosiłaby argumentu dzieci. To tylko pokazuje, jakim typem człowieka jest Kanye. Ja nie wypowiadam się na temat jego dzieci. One są niewinne. Nigdy nie powinieneś tego robić. Nigdy" - stwierdziła Rose.

Reklama

Modelka i była dziewczyna Kanye Westa dodała również, że nie dziwi jej zachowanie rapera, gdyż wie, jakim jest "pieprzonym klaunem".

Do kontrowersyjnych wpisów Amber Rose odniósł się w końcu sam raper. Stanowczo zaprzeczył on jej wyznaniu o erotycznych zabawach:

Na temat sprawy postanowiła wypowiedzieć się również Lisa Ann, była aktorka w filmach dla dorosłych. Stwierdziła ona na Twitterze, że West jest hipokrytą, nazywając Rose striptizerką, a nie mając na uwadze, że jego żona zrobiła karierę dzięki sekstaśmie. Ponadto dodała, że raper wysyłał jej swoje nagie zdjęcia.

Szybko dodała jednak, że będzie sobie je przypominać, jednak nie ma zamiaru ich upublicznić.

Przypomnijmy, że zamieszanie związane z Wizem Khalifą wywołała zmiana tytuły płyty Westa ze "Swish" na "Waves". Premiera albumu zaplanowana jest na 11 lutego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje