Reklama

Reklama

All Saints: dozwolone od lat 18

Natalie Appleton z grupy All Saints popiera przyznanie kategorii "dozwolone od lat 18" ich najnowszemu filmowi, ponieważ uważa, że jest on zbyt nieprzyzwoity dla ich młodych fanów. Obraz zatytułowany "Honest", którego reżyserem jest Dave Stewart, został równie surowo oceniony przez Brytyjską Komisję Cenzury.

Powodem przyznania filmowi takiej kategorii są - według cenzorów - sceny, które otwarcie i swobodnie ukazują nagość ciał Natalii i jej siostry Nicole. Wokalistka powiedziała: "Jestem zadowolona z tej decyzji. Ten film jest nieco nieprzyzwoity i nie powinny go oglądać dzieci. Tym bardziej, że przecież nie jest to film o All Saints, więc nie ma potrzeby, aby oglądali go nasi młodsi fani".

Z tą decyzją nie zgadza się jednak reżyser filmu, Dave Stewart, który twierdzi, że film powinien być dozwolony od lat 15.

Tymczasem siostry Appleton same napisały scenariusz filmowy, który zatytułowały "Mirror Images". Póki co szukają producenta, który byłby zainteresowany wyłożeniem pieniędzy na ich projekt.

Reklama

WENN
Dowiedz się więcej na temat: All Saints | film | 18+ | +18 | Appleton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy