Reklama

Alicja Janosz: Mam nadzieję, że nie urodzę na koncercie

Poród laureatki pierwszej edycji "Idola" coraz bliżej! Zobacz, jak Alicja Janosz spędza czas w "stanie błogosławionym".

Alicja Janosz spodziewa się swojego pierwszego dziecka - chłopca. Ojcem maleństwa jest mąż artystki, również muzyk - Bartosz Niebielecki.

Reklama

W programie "Pytanie na śniadanie" wokalistka opowiedziała o swoim sposobie żywienia w czasie ciąży oraz kontrolowaniu wagi.

Piosenkarka unika produktów wysoko przetworzonych, skupia się za to na dostarczeniu swojemu organizmowi jak największej ilości witamin.

"Chcę żyć zdrowo i długo. Teraz nie żywię tylko siebie, ale także kogoś dla mnie bardzo ważnego" - powiedziała Alicja Janosz.

Piosenkarka na Facebooku opisała swoje przykładowe śniadanie: "Pieczywo jaglano-gryczane, pesto z pietruszki, eko twarożek z bazylią i oliwkami, zielona soczewica, jaglanka na mleku migdałowym, sałatka 'bomba witaminowa', daktylowiec wegański, arbuzada, koktajl z jarmużu, czekolada z daktyli".

Janosz pochwaliła się także zakupionym już wózkiem.

W "Pytaniu na śniadanie" 29-latka zapowiedziała, że przed porodem ma zaplanowany jeszcze jeden koncert - 24 sierpnia w rodzinnej Pszczynie.

"Mam nadzieję, że tam nie urodzę. Że zdążymy wrócić do Wrocławia. Wtedy niech się dzieje, co chce. Taką mamy umowę, synuś, tak?" - śmieje się Alicja Janosz.

Alicja Janosz o odżywianiu w ciąży:

TVP/x-news

Zobacz teledyski Alicji Janosz na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Janosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje