Reklama

Aguilera kontra Spears: Pojedynek na śluby

Dwie największe amerykańskie gwiazdy pop, Christina Aguilera i Britney Spears, rywalizują na ... śluby. Aguilera zdecydowała się przyspieszyć ceremonię zaślubin, żeby przebić swoją odwieczną rywalkę.

Od czasu niedawnych zaręczyn Britney z tancerzem Kevinem Federlinem, po zaledwie trzymiesięcznej znajomości, w mediach ciągle huczy od informacji o listopadowym ślubie pary.

Reklama

Prawdopodobnie Aguilera pozazdrościła rywalce popularności i postanowiła ją przebić. Christina na początku tego roku zaręczyła się z Jordanem Bratmanem, z którym jest razem od kilkunastu miesięcy. Bratman pracuje w firmie menadżerskiej, opiekującej się interesami Christiny.

Wokalistka zapewniła, że do ich ślubu dojdzie, zanim "tak" powiedzą sobie Britney i Kevin.

"Christina nagle przyspieszyła termin ślubu z za jakiś czas na tak szybko, jak to możliwe" - donosi źródło brytyjskiego dziennika "Daily Star".

"To nie tajemnica, że Britney chce wyjść za mąż i mieć dziecko. To dokładnie tak samo jak Christina i Jordan. Jeśli Christinie uda się jako pierwszej i wyprzedzi Britney, to tym lepiej" - twierdzi informator tabloidu.

"To nie są żarty" - z przekonaniem dodaje źródło "Daily Star".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Christina Aguilera | britney | pojedynek | spears | śluby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje