Reklama

Agnieszka Chylińska w staniku w #hot16challenge2

Agnieszka Chylińska po raz kolejny zaskakuje wizerunkiem. Po długich dredach i obszernych strojach nie ma ani śladu. Wokalistka wzięła udział w akcji #Hot16Challenge2, występując przed kamerą w niemal przezroczystej bluzce. Jej dekolt skradł show, ponieważ fani komentują tylko jedno. "Jaki biust!" - piszą internauci.

Agnieszka Chylińska zaskoczyła zwrotką w ramach akcji #Hot16Challenge

Agnieszka Chylińska dołączyła do grona znanych postaci, które wzięły udział w popularnym w ostatnich dniach #Hot16Challenge2. Akcja mająca na celu zbiórkę pieniędzy na wparcie dla polskiej służby zdrowia w trakcie walki z epidemią koronawirusa już dawno zdążyła wyjść poza środowisko hiphopowe, z którego się wywodzi.

Reklama

W wyzwaniu wziął udział nawet sam Andrzej Duda (sprawdź!), a także wielu wykonawców, którzy na co dzień niewiele mają wspólnego z rapem. Wśród nich znalazła się Agnieszka Chylińska, która swoją "gorącą 16" podzieliła się z fanami na Instagramie.

Przy okazji udziału w #hot16challenge2 Chylińska po raz kolejny zaskoczyła swoim wizerunkiem. Wokalistka, rapując przed kamerą o marnej kondycji ludzkości, wystąpiła bowiem w niemal przezroczystej bluzce, z prześwitującym spod spodu biustonoszem. Chociaż w komentarzach nie zabrakło komplementów na temat jej tekstu i trafności słów "wuj zawsze będzie wujem, a kura kurą" (sprawdź pełny tekst!), to fani skupili się przede wszystkim na komentowaniu pełnego biustu Chylińskiej.

Ale biust! A rapowanie wyszło genialnie. Aga czad!", "#hot16challenge2 swoją droga, ale wygląd... Just wow!", "Kocham twój głos. Widok dekoltu mega sexy", "Agnieszka, pardonsik, ale przez ten twój biust nie mogłam się skupić na kurze", "Aga, jesteś mistrzynią! Ale od twojego biustu nie mogłam oderwać wzroku", "Coś tu się u Agi powiększyło podczas tej kwarantanny! Żeby tylko biust tak rósł", "Jaki biust!" - czytamy w komentarzach.

Maria Staroń

***Zobacz także***

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hot16Challenge2 | Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama