Reklama

Agnieszka Chylińska padła ofiarą oszustów. Jurorka "Mam talent" ostrzega

Wizerunek wokalistki Agnieszki Chylińskiej bezprawnie wykorzystali producenci suplementów diety. Artystka wydała oświadczenie w tej sprawie i ostrzegła przed oszustami zapowiadając, że prawnicy podejmą odpowiednie kroki, by ukarać firmę.

Agnieszka Chylińska będzie ścigać oszustów, którzy bezprawnie wykorzystali jej wizerunek

Wokalistka i jurorka programu "Mam talent" Agnieszka Chylińska ostrzega przed oszustami. W mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie, w którym stanowczo odżegnuje się od jakichkolwiek związków z firmą, która jej wizerunkiem reklamuje środki odchudzające.

Reklama

Firma, która reklamuje preparaty na odchudzanie, robi to wykorzystując fałszywy artykuł, którego autorką ma być sama Agnieszka Chylińska. W tekście wokalistka miała zdradzać swój sposób na metamorfozę, którą sama przeszła, a która miała być związana z przyjmowaniem odpowiednich suplementów. Kampania okazała się jednak wielką mistyfikacją i kłamstwem.

Sprawdź tekst utworu "Mam zły dzień" w serwisie Tekściory.pl!

Obecnie fanów raczej nie dziwi, że ich idole biorą udział w reklamach przeróżnych produktów czy usług. I pewnie nic podejrzanego nie widzieliby w tym, że Agnieszka Chylińska pojawia się w reklamie środków odchudzających.

Niestety firma, która taką reklamę stworzyła nie przewidziała, a może miała nadzieję, że sama artystka na nią nie zareaguje, bądź nie zauważy. Stało się jednak inaczej, menedżment gwiazdy zajął się sprawą bezprawnego wykorzystani jej wizerunku, a artystka zapowiedziała, że podejmą odpowiednie kroki prawne, by dorwać i ukarać oszustów.

Przypomnijmy, że z podobną sprawą dotyczącą bezprawnego wykorzystania wizerunku gwiazdy, mieliśmy do czynienia nie tak dawno w Stanach Zjednoczonych, a jej głównymi bohaterami byli Rihanna i jej ojciec. Wokalistka skierowała całą sprawę do sądu.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje