Agnieszka Chylińska i jej najnowsza przemiana. Piotr Stramowski w teledysku "Kochaj ją"

Do sieci trafił klip "Kochaj ją" - kolejna odsłona teledyskowych opowieści Agnieszki Chylińskiej. W ramach promocji platynowej już płyty "Never Ending Sorry" wokalistka tym razem zaprosiła aktora Piotra Stramowskiego (m.in. serial "Bracia" w Polsacie, program "Twoja twarz brzmi znajomo").

Agnieszka Chylińska do teledysku "Kochaj ją" zaprosiła Piotra Stramowskiego
Agnieszka Chylińska do teledysku "Kochaj ją" zaprosiła Piotra StramowskiegoAKPA

Agnieszka Chylińska po ponad czterech latach przypomniała się nową studyjną płytą "Never Ending Sorry". Wydawnictwo uzyskało już status platyny, a po singlach "Jest nas więcej", "Kiedyś do ciebie wrócę" (tytuł Przeboju Roku RMF FM w 2022 r.) i "Drań" przyszedł czas na kolejną piosenkę "Kochaj ją".

W teledysku do pierwszego utworu zagrał Adam Woronowicz (m.in. "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "Zupa nic", "Kamerdyner", seriale "The Office PL" i "Diagnoza"), w "Kiedyś do ciebie wrócę" pojawił się Piotr Głowacki (m.in. "Detektyw Bruno", "Broad Peak", "Mistrz", "Bogowie", serial "Nieobecni"), a w "Draniu" jurorce "Mam talent" towarzyszyła Anna Dymna, która w ostatnim czasie zebrała pochwały za metamorfozę w serialu "Wielka woda" Netfliksa.

Agnieszka Chylińska i Piotr Stramowski w teledysku "Kochaj ją"

Scenariusz całej historii opowiadanej w teledyskach napisała sama Chylińska. Ciąg dalszy fabuły z pewnością zaskoczy wszystkich sympatyków Agnieszki, którzy czekają na kolejne odsłony.

W klipie "Kochaj ją" poza wokalistką główne role zagrali Piotr Stramowski i Alicja Jurek, a pojawili się także Wiktoria Kurzeja, Magdalena Kawecka, Mikołaj Kalarus, Aleksandra Kołodziej, Agnieszka Kocur, Piotr Śmieja, Piotr Gierwatowski, Przemysław Kupczyk, Mikołaj Goc, Antoni Kudełko, Marcin Józefowski i Paweł Kempa.

Piotr Stramowski popularność zdobył dzięki produkcjom Patryka Vegi ("Pitbull. Nowe porządki", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Botoks", "Kobiety mafii"). W ostatnim czasie pojawił się w głównej roli w serialu "Bracia" Polsatu; wziął udział także w ostatniej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" (zebrał pochwały jako Janusz Panasewicz z Lady Pank i Sting).

Za nowe klipy do płyty "Never Ending Sorry" odpowiada Adam Gawenda (pracował z m.in. Natalią Szroeder, Igorem Herbutem, Mrozem, Marcinem Wyrostkiem i Sound'n'Grace). Gawenda dla Chylińskiej wcześniej zrealizował teledyski "Schiza" i "Królowa łez".

Współtwórcą utworu "Kochaj ją" są muzycy zespołu wokalistki: Maciej Mąka (gitara), Rafał Stępień (instrumenty klawiszowe), Błażej Chochorowski (bas) i Oskar Podolski (perkusja).

Po odmrożeniu koncertów Agnieszka Chylińska wróciła na trasę "Warto było szaleć tak. 25 lat na scenie".

"Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii" - podkreśla wokalistka.
"Na samą myśl o mojej trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem 'kompromis'. Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie" - podkreśla Agnieszka Chylińska.
Agnieszka Chylińska w tym roku świętuje swój jubileusz, jednak trasę z okazji 25 lat na scenie przerwała pandemia koronawirusa.
Agnieszka Chylińska poza występami na scenie szykuje się do powrotu w roli jurorki w programie "Mam talent". U jej boku uczestników w show TVN-u oceniać będą Małgorzata Foremniak i Jan Kliment, który zastąpił Agustina Egurrolę.
+1
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas