Reklama

Adele zmieniła się nie do poznania. Pokazała nowe zdjęcie

Adele pochwaliła się nowym zdjęciem. Choć początkowo fani byli zaniepokojeni jej stanem, teraz nie mogą wyjść z podziwu po jej metamorfozie.

Adele straciła kilkadziesiąt kilogramów

Do tej pory gwiazda znana była z pełnych kształtów, ale w ostatnich miesiącach straciła na wadze kilkadziesiąt kilogramów.

Reklama

Powodem niepokoju fanów stały się zdjęcia Adele z wakacji na Karaibach. Po kobiecie o pełnych kształtach nie ma już śladu. Fani twierdzili, że 31-letnia piosenkarka jest przeraźliwie chuda, do tego wygląda na wyczerpaną, a na jej pociągłej twarzy zaczynają rysować się pierwsze zmarszczki.

W plotkarskich mediach pojawiły się spekulacje, że utrata wagi może być spowodowana rozstaniem z mężem Simonem Koneckim.

W kwietniu 2019 r. poinformowano o ich separacji po 8 latach małżeństwa.

Początkowo fani twierdzili, że gwiazda wygląda na wychudzoną. "Jestem pełna energii! Czuję się doskonale i wreszcie jestem szczęśliwa" - przekonywała jednak Adele.

Teraz piosenkarka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci nie szczędzili komplementów. "Przepięknie wyglądasz", "Świetnie wyglądasz! Boska!", "Jaka figura! Muszę wiedzieć skąd ta suknia!" - pisali. Pojawiły się również spekulacje, że zdjęcie jest zapowiedziom powrotu do koncertowania. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje