Reklama

Reklama

Adele zdradza największe sekrety w rozmowie z Oprah Winfrey. Zobacz ekskluzywny materiał "Adele: One Night Only"!

Z okazji premiery albumu "30" Adele udzieliła kilku wywiadów, m.in. jednej z najsłynniejszych postaci amerykańskiej telewizji, Oprah Winfrey. Gwiazda opowiedziała o bardzo intymnych sprawach ze swojego życia, m.in. pogodzeniu się z ojcem przed jego śmiercią, utracie wagi, macierzyństwie oraz rozwodzie. Widzowie Polsat Box Go mogą jako jedyni w Polsce zobaczyć rozmowę oraz specjalny koncert już od niedzieli.

Z okazji premiery albumu "30" Adele udzieliła kilku wywiadów, m.in. jednej z najsłynniejszych postaci amerykańskiej telewizji, Oprah Winfrey. Gwiazda opowiedziała o bardzo intymnych sprawach ze swojego życia, m.in. pogodzeniu się z ojcem przed jego śmiercią, utracie wagi, macierzyństwie oraz rozwodzie. Widzowie Polsat Box Go mogą jako jedyni w Polsce zobaczyć rozmowę oraz specjalny koncert już od niedzieli.
Ekskluzywną rozmowę z Adele zobaczymy tylko w Polsat Box Go / Will Heath/NBCU Photo Bank/NBCUniversal /Getty Images

Adele już wcześniej zapowiedziała, że jej nowy album zatytułowany "30", którego premiera jest zaplanowana na 19 listopada, będzie najbardziej osobistą płytą w jej karierze. Zdradziła, że w tekstach piosenek podsumowuje swoje małżeństwo i rozwód, a także rozlicza się z samą sobą.

Zobacz program "Adele: One Night Only" w Polsat Box Go!

Jednak zanim fani piosenkarki mogli posłuchać nowych utworów, już teraz mogli poznać wiele szczegółów z życia swojej ulubionej artystki. Adele w ramach promocji nowego krążka zgodziła się na rozmowę w specjalnym programie Oprah Winfrey "Adele: One Night Only", który został wyemitowany w niedzielę na antenie stacji CBS.

Reklama

Rozmowa u Oprah odbyła się w tym samym ogrodzie, w którym na bardzo osobiste zwierzenia zdecydowali się księżna Meghan i książę Harry. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć rozmowę oraz kameralny koncert z Los Angeles tylko w Polsat Box Go, w ramach pakietu Polsat Box Go Premium, już od niedzieli 21 listopada 2021 roku!

Adele szczerze opowiedziała Winfrey o swoim podejściu do związku z Richem Paulem, agentem gwiazd sportu. "On jest po prostu przezabawny. Och, jest taki zabawny i bardzo inteligentny. Wiesz, to niesamowite patrzeć, jak pracuje, wszystko przychodzi mu z łatwością, uwielbiam to" - zdradziła i dodała: "Ten związek jest pierwszym, w który weszłam, gdy najpierw pokochałam siebie. Byłam otwarta na uczucia i bycie kochaną przez kogoś innego" - zdradza w rozmowie z Oprah wokalistka.

W wywiadzie Adele wyznała, że jej biologiczny ojciec opuścił rodzinę, ale gwiazda miała szansę pożegnać się z nim przed jego śmiercią w maju tego roku. Oprócz tego piosenkarka opowiada o utracie wagi, która była zaskakująca dla mediów i fanów - nie było to jednocześnie dla niej nic przyjemnego. Okazuje się, że wokalistka nie zrzucała kilogramów z własnej woli, a do wizyt na siłowni zmusiły ją częste ataki paniki. "Moje ciało było uprzedmiotowione przez całą moją karierę. Ale kiedy byłam cięższa, wszystko było ok" - stwierdziła rozgoryczona piosenkarka.

"Adele: One Night Only" - gdzie i kiedy oglądać?

Dwugodzinne wydarzenie specjalne z okazji wydania albumu "30" dostępne jest wyłącznie w Polsat Box Go. W programie znajdują się m.in. jej premierowy występ, który odbył się zaledwie kilka dni temu przed gmachem obserwatorium Griffith Park w Los Angeles. W trakcie kameralnego koncertu przed bliskimi przyjaciółmi i gwiazdorską publicznością gwiazda zaśpiewała dawne przeboje (m.in. "Hello"), ale także premierowe piosenki z najnowszej płyty - m.in. "Easy on Me" czy "Hold On". 

Poza tym każdy widz otrzyma dostęp do ekskluzywnej rozmowy u Oprah Winfrey, w którym gwiazda nie bała się rozmawiać o karierze i sprawach związanych nie tylko z twórczością. "Byłam podekscytowana spotkaniem z Adele i cieszę się, że jest tak prawdziwa i przyziemna, jak wierzymy, że jest" - skomentowała na Twitterze Oprah Winfrey tuż po rozmowie z gwiazdą.

Wyjątkowe wydarzenie z powracającą w wielkim stylu na światową scenę Adele, już od niedzieli można oglądać w serwisie Polsat Box Go. Można je oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, w Amazon FireTV i dekoderach.

W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz wydarzenia specjalnego, użytkownicy znajdą także seriale premium dostępne przedpremierowo i na wyłączność (m.in. "Układ", "Cień", "Osaczony", "Mecenas Porada"), kinowe hity (wybrane także w jakości 4K - "Ślicznotki", "Parasite", "Paddington 2", "Jaskiniowiec"), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji (np. "Kuchnia", "Przyjaciółki", "Komisarz Mama"), ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet jest dostępny w promocyjnej cenie 30 zł/miesięcznie.

Od 10 do 16 grudnia wydarzenie specjalne "Adele: One Night Only" będą mogli oglądać także abonenci telewizji satelitarnej, posiadający dostęp do Pakietu VOD w Polsat Box, w ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Zobacz program "Adele: One Night Only" w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL