Reklama

Reklama

Adele rusza w trasę koncertową. Bez koncertu w Polsce

Brytyjska wokalistka ogłosiła w sieci europejską trasę koncertową. Na razie na liście nie znalazła się Polska, chociaż fani liczą, że Adele zawita do naszego kraju.

Adele ominęła Polskę na swojej trasie koncertowej

Adele ogłosiła swoją trasę koncertową w specjalnym filmie na Facebooku, w którym na mapie pokazywała kolejne miasta, które odwiedzi.

Artystka wystąpi m.in. w: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Szwajcarii, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Holandii oraz Francji.

Na razie więc na trasie nie znalazły się kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkany. Nie wiadomo również niczego na temat trasie po Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Polscy fani są zdruzgotani brakiem Polski wśród wymienionych państw, chociaż mają jeszcze nadzieję, że Adele rozszerzy koncerty na kolejne kraje.

Przypomnijmy, że trzeci album studyjny Adele "25" trafił na półki sklepowe 20 listopada 2015 roku.

Płyta rozchodzi się w rekordowo szybkim tempie. Wydawnictwo w ciągu trzech dni rozeszło się w nakładzie ponad 2,3 miliona egzemplarzy. Adele na pewno pobije więc rekord N’Sync, którzy sprzedali 2,4 miliona kopii  płyty "No Strings Attached" w tydzień.  Adele pobiła również rekord Oasis i ich płyty "Be Here Now". Sprzedała bowiem na Wyspach już 737 tysięcy egzemplarzy swojej płyty (o kilkadziesiąt tysięcy więcej od braci Gallagher).

Zobacz klip "Hello":

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama