Reklama

Reklama

Adele rozchorowała się i odwołała koncert

Drugi koncert Adele w Phoenix nie dojdzie do skutku. Wokalistka od kilku dni narzeka na przeziębienie, a po pierwszym koncercie w mieście jej stan się pogorszył.

Adele odwołała drugi koncert w Phoenix

Adele obecnie przebywa w światowej trasie koncertowej, promującej świetnie przyjętą płytę "25" (jej premiera odbyła się w listopadzie 2015 roku). Od lipca do końca września daje koncerty na terenie Stanów Zjednoczonych. W niektórych miastach, ze względu na ogromne zainteresowanie, Adele zapowiedziała dwa koncerty.

Tak miało być również w Phoenix, jednak z powodu przeziębienia gwiazda odwołała swój drugi występ. O swojej decyzji poinformowała na Instagramie:

Reklama

"Witam wszystkich, szczególnie wszystkich z Phoenix i Arizony. Nie mogę dziś wystąpić. Jest mi bardzo przykro. Od kilku dni walczę z przeziębieniem. Mimo to dałam jeden koncert w Phoenix, ale okazało się, że przeszarżowałam. Jak słyszycie, nawet jeżeliby bym wystąpiła, koncert nie byłby zbyt dobry" - przyznała Adele, dodając, że próbowała rano śpiewać i coś zrobić ze swoim zdrowiem, jednak nic nie wskórała.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Adele zasugerowała, że otrzymała propozycję występu w przerwie finału Super Bowl, którą odrzuciła. Na swoim koncercie w Los Angeles  argumentowała, że w tym wydarzeniu muzyka nie jest najważniejsza, przez co nie chce w nim uczestniczyć.

Co ciekawe organizatorzy Super Bowl stanowczo zaprzeczyli, że składali Adele jakąkolwiek ofertę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje