Reklama

Reklama

Adele potwierdza singel "Easy On Me". Wiemy, kiedy usłyszymy jej nową piosenkę

Adele przerwała milczenie. Wokalistka zapowiedziała, że 15 października usłyszymy jej nowy utwór "Easy On Me". Będzie to prawdopodobnie zapowiedź jej nowego albumu "30".

Adele przerwała milczenie. Wokalistka zapowiedziała, że 15 października usłyszymy jej nowy utwór "Easy On Me". Będzie to prawdopodobnie zapowiedź jej nowego albumu "30".
Adele wydaje nowy utwór "Easy On Me" / Will Heath/NBCU Photo Bank/NBCUniversal /Getty Images

Przez ostatnie dni Adele zaczęła enigmatycznie zapowiadać nową muzykę. Na budynkach na całym świecie zaczęły pojawiać się billboardy z liczbą "30", co miało sugerować jej powrót. Wokalistka zmieniła też zdjęcia w mediach społecznościowych, co było kolejną wskazówką.

Adele "Easy On Me" - kiedy premiera utworu?

W końcu 5 października wokalistka przerwała milczenie i ogłosiła, że za 10 dni - 15 października - ukaże się jej nowy singel "Easy On Me" (sprawdź fragment!). Będzie to prawdopodobnie zwiastun jej czwartego albumu studyjnego.

Reklama

W sieci pojawił się 20 sekundowy zwiastun teledysku do utworu, który błyskawicznie rozszedł się po sieci.

Życie prywatne Adele przyćmiło jej karierę

W ostatnich latach media skupiły się przede wszystkim na życiu prywatnym Adele. Gwiazda w 2019 roku rozwiodła się z Simonem Koneckim, a następnie zdecydowała się na metamorfozę, zrzucając kilkadziesiąt kilogramów w krótkim czasie.

Obecnie wokalistka spotyka się z agentem sportowym Richem Paulem.

Warto dodać, że w umowie rozwodowej Adele miała zapewnić, że na nowej płycie nie poruszy tematu głośnego rozwodu z Koneckim.

Długo wyczekiwany powrót Adele

Od jakiegoś czasu regularnie pojawiały się spekulacje na temat możliwego powrotu Adele, jednak żadne informacje nie były prawdziwe. 

Jesienią 2020 roku atmosferę wokół swojego powrotu podgrzała sama piosenkarka, która wystąpiła jako prowadzący "Saturday Night Live". Wokalistka - wbrew temu, co mówiono - nie zaprezentowała jednak nowego materiału (w jednym ze skeczów wykonała fragmenty swoich największych hitów).

Nowe utwory Adele. Co już wiadomo?

"Słyszałem kilka utworów. O mój Boże, są znakomite" - mówił na początku 2021 roku przyjaciele Adele, komik Alan Carr.

"Powiedziałem jej 'ten głos jest jak stary przyjaciel'. Na listach przebojów są głosy podobne do tego Adele, ale gdy słyszysz ją wtedy mówisz do siebie 'o nie, ona jest tylko jedna'" - tłumaczył i zapewniał, że drastyczne odchudzanie nie wpłynęło na warunki głosowe jego przyjaciółki.

Dyskografię Adele zamyka płytą "25" z listopada 2015 roku. Promowały ją przeboje : "Hello", "Send My Love (To Your New Lover)", "When We Were Young" i "Water Under The Bridge".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy