Reklama

Adele: "Hello" po raz pierwszy na żywo

Brytyjska gwiazda w specjalnym programie BBC po raz pierwszy zaprezentowała na żywo swój najnowszy singel. Przyznała się również, że miała skłonność do pisania na Twitterze po alkoholu.

Adele wróciła na scenę

BBC zorganizowało specjalny program nazwany "Adele AT The BBC" (5 listopada), który został poprowadzony przez Grahama Nortona. Wokalistka wykonała w nim m.in. przebój "Hello" (pojawiły się również inne, nowe kompozycje) oraz porozmawiała na temat płyty "25".

Reklama

Jednym z ciekawszych pytań jakie zostało zadane wokalistce w trakcie jej mini-koncertu oraz wywiadu, było to na temat jej konta na Twitterze:

"To prawda. Nie piję już więcej, ale kiedy Twitter pojawił się na rynku, zdarzało mi się umieszczać na nim wpisy pisane pod wpływem alkoholu".

Adele dodała, że jej zachowanie sprawiło, iż menedżment artystki postanowił odciąć jej dostęp do portalu społecznościowego:

"Mój menedżement zdecydował, że mojego Twittera musi prowadzi ktoś inny. To ciągle są moje wpisy, jednak teraz ktoś pisze je za mnie" - przyznała gwiazda.

Wokalistka rozpoczęła bardzo intensywną promocję płyty. Dwa dni po występie w TV, artystka zaśpiewała na NRJ Awards in Cannes.

Przypomnijmy, że trzeci studyjny album Adele "25" ukaże się 20 listopada. Promuje go singel "Hello", który zaraz po premierze zaczął bić wszelkie rekordy popularności.

Adele w BBC:

Zobacz klip "Hello":

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Hello" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje