Reklama

Reklama

Adele: Bruce Springsteen to prawdziwy dżentelmen

Adele, która wzięła udział w koncercie Bruce’a Springsteena w Lisbonie, spotkała się z nim i przyznała, że muzyk jest bardzo szarmancki i opiekuńczy.

Adele postanowiła wybrać się na koncert Bruce'a Springsteena w Lisbonie. Niestety nie ubrała się odpowiednio, jak na panujące tego wieczoru warunki pogodowe. 

"Założyłam idiotyczną spódnicę, co było głupie. W Lisbonie jest dość wietrznie - mówiła publiczności podczas jednego z dwóch jej koncertów w tym mieście, w miniony weekend (21 i 22 maja) i dodała - Miałam tylko cienki sweter na sobie, a Bruce podszedł i powiedział: ‘Zmarzniesz’. Byłam trochę pijana, wypiłam cztery kieliszki wina, więc powiedziałam, że będzie w porządku".

Reklama

Adele wspominała dalej, że Bruce Springsteen nalegał, by założyła coś na siebie.

"Dał mi swój płaszcz, więc oglądałam jego koncert mając na sobie jego płaszcz. Byłam zażenowana próbując włożyć moje ręce w rękawy, bo oczywiście były za małe. Nałożyłam więc płaszcz tylko na swoje ramiona" - skończyła opowieść brytyjska gwiazda.

Adele promuje obecnie swój najnowszy album "25" wydany w listopadzie 2015 roku. W niedzielę (22 maja) podczas gali Billboard Music Awards 2016 zaprezentowała teledysk do kolejnego singla z płyty.

Zobacz teledysk "Send My Love (To Your New Lover)":

Sprawdź tekst "Send My Love (To Your New Lover)" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL