Reklama

Ace Frehley nagra solową płytę

Gitarzysta Kiss, Ace Frehley, ma w planach wydanie płyty solowej. Wydawnictwo ma już swój roboczy tytuł, który brzmi "The Baldest Baby On The Block". Muzyk zapewnił dziennikarzy, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby płyta pojawiła się w sklepach wiosną przyszłego roku. Ace weźmie udział w specjalnym koncercie ku czci ofiar zamachów terrorystycznych, który odbędzie się 28 listopada w nowojorskiej sali Hammerstein Ballroom. Oprócz niego wystąpią Anthrax, Overkill, Sebastian Bach i reaktywowany tylko na ten jeden występ zespół Twisted Sister.

"Założę gumowe rękawiczki kiedy na scenę wejdą Anthrax" - żartował w wywiadzie dla MTV Ace. Gitarzysta od dwóch lat odchodzącego na emeryturę Kiss ujawnił, że zagra 30-minutowy koncert, a na scenie będą mu towarzyszyć Richie Scarlet (gitara), Karl Cochran (gitara basowa) i Steve Budgie Warner (perkusja). Wymienieni muzycy wystąpią pod szyldem Ace Frehley Band.

Reklama

Muzyk wyznał również, że ma w planach wydanie płyty solowej. Podobno w jego domowych archiwach jest tyle materiałów, iż starczyłoby ich na trzy wydawnictwa.

"Buduję studio w Nowym Jorku wyposażone w sprzęt cyfrowy. Materiału nagranego mam na trzy płyty, a planuję jeszcze zarejestrować pięć lub dziesięć piosenek, skoro tylko wykończę studio. Później zdecyduję co powinno się znaleźć na nowej płycie Ace'a Frehley'a" - tłumaczył Ace.

Również wiosną powinien się odbyć ostatni w karierze koncert Kiss. Jednak nawet sam Frehley nie był w stanie powiedzieć gdzie się odbędzie.

MTV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kiss | Ace Frehley | Ace

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama