Reklama

AC/DC tylko dla dorosłych

Atrakcje, które grupa AC/DC dodała do swojego niedawnego koncertu w Stanach Zjednoczonych sprawiły, że na jej występy niebawem mogą być wpuszczane tylko osoby pełnoletnie. Sądząc po reakcji publiczności, niespodzianki bardzo przypadły jej do gustu.

Gdy w sobotę, 14 kwietnia, w Los Angeles, zespół wykonywał utwór "Whole Lotta Rosie", na scenie pojawiła się dmuchana postać kobiety lekkich obyczajów, jednak nieco inna od tej, którą pamiętamy z koncertu w Polsce w 1991 roku. Lalka była na tyle skąpo odziana, że widać było jej sutki.

Reklama

Publiczność zareagowała bardzo pozytywnie na tę niespodziewaną atrakcję koncertu. Jej zachwyt wzrósł jeszcze bardziej, kiedy na ekranie nad sceną, w czasie utworu "Hard As Rock", pojawiły się kopulujące ze sobą żółwie, pawiany zające i inne zwierzaki.

Publika wyła z zachwytu, natomiast dziennikarze zastanawiali się, co na taki odważny show powiedzą amerykańscy stróże moralności, zwłaszcza, iż jest wielce prawdopodobne, że podobne niespodzianki pojawią się także na kolejnych koncertach AC/DC.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: niespodzianki | AC/DC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje