Reklama

65-letni rockman chce zostać ojcem

Ronnie Wood, który w Londynie wziął ślub ze swoją narzeczoną Sally Humphreys, marzy, by znów zostać ojcem - podają brytyjskie media. 65-letni gitarzysta Rolling Stonesów ma już czworo dzieci z poprzednich związków.

Państwu młodym bardzo zależy na potomstwie. Ronnie i Sally chcą jak najszybciej podjąć starania o dziecko - plotkują brytyjskie dzienniki. Wood ma już wiele ojcowskich doświadczeń. Mimo że dochował się już czworga dzieci, marzy by znów kołysać niemowlę do snu. Jego wybranka nie ma dzieci z poprzednich związków.

Reklama

"Sally zawsze chciała mieć dzieci i sądzi, że Ronnie będzie świetnym tatą" - cytuje znajomego pary "Daily Mail".

Póki co, zakochani wciąż rozpakowują prezenty ślubne. Wood i 34-letnia Humphreys powiedzieli sobie "tak" w piątek podczas uroczystości w londyńskim hotelu Dorchester. Muzyk stanął na ślubnym kobiercu już po raz trzeci. Świadkiem na ślubie był Rod Stewart, kolega Ronniego z czasów wspólnej gry w The Faces. Na ceremonii pojawił się również Paul McCartney.

Sally Humphries, która z zawodu jest producentką spektakli teatralnych, była wcześniej przez kilka lat serdeczną przyjaciółką Wooda. Muzyk zawsze miał do niej słabość, ale kobieta była zaangażowana w inny związek. Więź między nimi zacieśniła się w październiku ubiegłego roku, gdy pracowali razem przy koncercie promującym solową płytę Wooda "I Feel Like Playing".

Nowa ukochana Wooda jest pozytywnie odbierana przez bliskich rockmana. O Sally ciepło wypowiedział się pasierb Wooda: "Nie przypomina dziewczyn, z którymi dotychczas się spotykał. Wcześniej uganiał się zazwyczaj za latawicami. Potrzebował właśnie takiej dziewczyny jak Sally".

W poprzednim roku Wooda widywano w towarzystwie 25-letniej Irlandki Nicole Sargent. Ostatnią sympatię muzyka była natomiast 32-letnia Brazylijka Ana Araujo.

Największe kontrowersje wzbudził związek Ronniego Wooda z rosyjską kelnerką Jekateriną Iwanową. By związać się z młodszą o 42 lata dziewczyną, muzyk rozstał się w 2008 roku ze swoją żoną, Jo.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ronnie Wood | chcę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje