5 Seconds of Summer nago na okładce "Rolling Stone"

Pierwsza w 2016 roku okładka "Rolling Stone" już zdołała wywołał spore kontrowersje. Otóż znajdą się na niej nadzy muzycy 5 Seconds of Summer.

5 Seconds of Summer rozebrali się na okładce "Rolling Stone"

Podpis pod zdjęciem określa 5SOS jako najpopularniejszy zespół na świecie. Równie ciekawie prezentują się urywki materiałów, które opublikowano w sieci.

Reklama

Oprócz pikantnych szczegółów dotyczących wyszukiwania pornografii i seksu z fankami, muzycy poruszyli kwestie konfliktu z Justinem Bieberem. Michael Clifford z formacji uznał, że Justin Bieber musi nienawidzić zespół po imprezie zorganizowanej przez niego po gali American Music Awards 2015. Według informacji członków grupy miał on kilkakrotnie puszczać gościom swoją płytę "Purpose". Na zaczepki grupy zareagował sam wokalista.

"Nie nienawidzę was. Nawet was nie znam. I czy jesteście pewni, że byliście na mojej imprezie, bo mój album wcale nie był na niej wałkowany" - skomentował Bieber.

Bieber w dodatku jest przekonany, że jego nazwisko pada w kontekście 5 Seconds of Summer tylko i wyłącznie po to, aby o zespole było głośniej.

Okładka "Rolling Stone":

Justin Bieber na Twitterze:

Dowiedz się więcej na temat: 5 Seconds Of Summer

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje