Reklama

13-miesięczna córka celebrytki i rapera małą ikoną stylu

North West, córka celebrytki Kim Kardashian i rapera Kanye Westa ma już za sobą debiut w magazynie "Vogue". Tym razem 13-miesięczna North wystąpiła w roli modelki w magazynie Carine Roitfeld "CR Fashion Book".

Na zdjęciu wykonanym przez Michaela Avedona, wnuka legendarnego fotografa Richarda Avedona, mała North (powyżej) prezentuje się w białym kaszmirowym sweterku i pozuje z klasyczną torebką Chanel.

Reklama

Stylizacja nie jest przypadkowa, gdyż tematem przewodnim wydania są legendy mody, ukazane w dość niekonwencjonalny sposób.

Jak można się domyślać, córka Kim Kardashian i Kanye Westa ukazuje, że klasyka, którą ukochała sobie Coco Chanel, pozostaje nieśmiertelna i jest zawsze na czasie.

Carine Roitfeld przy stylizacji sesji zadbała o każdy szczegół: pikowana torebka Chanel, kaszmirowy sweterek, perłowe kolczyki, które Coco tak lubiła i broszka w kształcie kamelii, ulubionego kwiatu Chanel...

Dopełnieniem całej koncepcji jest komentarz Karla Lagerfelda, dyrektora kreatywnego Chanel: "Nigdy nie jest za wcześnie, aby interesować się modą".

Zobacz teledyski Kanye Westa n stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kanye West | Kanye | north west | Kim Kardashian | Carine Roitfeld

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje