Reklama

Yes nie przyjedzie

To zaskakująca, ale prawdziwa wiadomość - zespół Yes nie wystąpi w Polsce. Koncerty odwołano, ponieważ zaledwie miesiąc przed planowanym terminem grupa niespodziewanie wysunęła wobec organizatorów nowe żądania.

Początkowo mówiło się o jednym występie Yes w Warszawie, później - na prośbę zespołu - dołożono jeszcze jeden termin w Krakowie. Okazało się jednak, iż menadżerowie zespołu postanowili wymóc na polskim promotorze dodatkowe warunki i to zaledwie na pięć tygodni przed planowanymi występami.

Stwierdzili, iż przyjazd Yes z Bukaresztu do Polski będzie opłacalny tylko wówczas, gdy zorganizowane zostaną trzy koncerty. Zasugerowali nawet miejsce - Poznań. Gdy spotkali się z odmową, stwierdzili jednoznacznie - zagramy dwa razy, ale zapłaćcie za trzy koncerty.

Reklama

Ze względu na krótki termin oraz spory wzrost kosztów, firma "Alma-Art" zdecydowała się w tej sytuacji odwołać oba planowane na kwiecień występy grupy.

Fanom Yes nie pozostaje nic innego, jak udać się na koncerty zespołu do Lipska (15 marca), Berlina (16 marca) lub Wiednia (18 marca).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Yes | koncerty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy