Wojownicza żona rockmana
Modelka Mary Weiland, żona Scotta Weilanda, lidera rockowej grupy Velvet Revolver, trafiła w weekend do aresztu, po tym jak podpaliła ubrania swojego męża.

W sobotę wieczorem, 24 marca, policjanci zostali wezwani do domu w Toluca Lake w Kalifornii. Oficerowie zastali kobietę palącą ubrania w koszu na śmieci. Wcześniej Mary i Scott podobno pobili się w hotelu położonym w pobliżu ich domu.
31-letniej Mary Weiland postawiono zarzuty podpalenia i wandalizmu. Oskarżenie przeciwko żonie lidera Velvet Revolver zamierza wnieść również dyrekcja Graciela Hotel w Burbank. Twierdzi ona, że Mary Weiland zaśmieciła apartament.
Policjanci potwierdzają, że modelka ma status podejrzanej. Po tym incydencie opiekę nad Noah i Lucy, dwójką dzieci rockowej pary, przejęli przyjaciele rodziny.
Mary Weiland wystąpiła w teledysku do piosenki "Fall To Pieces" pochodzącej z pierwszej płyty Velvet Revolver, "Contraband" (2004).
Zobacz teledyski Velvet Revolver na stronach INTERIA.PL.