Reklama

The Who zagra w Europie

Legenda rocka, brytyjski zespół the Who, wystąpi w Europie po zakończeniu swojego tournee po Stanach Zjednoczonych. Trasa koncertowa obejmie na razie tylko Wielką Brytanię.

Pete'a Townshenda, Rogera Daltreya i Johna Entwistle'a, wspomaganych przez grającego na perkusji Zaka Starkeya - syna Ringo Starra oraz klawiszowca Johna Bundricka, zobaczą jako pierwsi, 2 listopada, fani rocka z Manchesteru. Otwierać koncerty the Who będzie grupa the Mescaleros. Nazwa może nie mówi wiele, ale liderem tej formacji jest były członek the Clash Joe Strummer.

Reklama

Inna radosna wiadomość dla fanów the Who głosi, ze Pete Townshend postanowił po raz kolejny dokładnie pogrzebać w archiwach i znaleziony materiał dźwiękowy wydać na płycie. Muzyk powiedział: "Mam zamiar skoncentrować się na tych utworach, które nigdy nie znalazły się na płytach. Nie wszystko jest niestety odpowiedniej jakości i pewnie będzie tak, że połowa płyty wypełniona będzie przez coś, co już jest znane. Na pewno jednak pojawi się materiał z kaset demo. To będzie hitem tego wydawnictwa".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: europ | Guardian | The Who

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje