Reklama

Steve Lukather w Warszawie: Zmiana miejsca

Zaplanowany na 9 kwietnia warszawski koncert Steve'a Lukathera (znanego z wieloletniej pracy z zespołem Toto) został przeniesiony ze Stodoły do Klubu Progresja.

Zakupione bilety zachowują swoją ważność, a Klub Stodoła nadal będzie prowadził ich sprzedaż.

Reklama

Steve Lukather przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej jego ósmy solowy album "Transitions", który ukazał się pod koniec stycznia.

- Oczywiście najwięcej utworów będzie z moich trzech ostatnich płyt, które najlepiej pokazują, gdzie jestem teraz jako muzyk. Ale sięgnę do "Candyman" [druga płyta Lukathera wydana w 1994 roku] i kilku albumów, które nagrałem z innymi artystami. Na pewno będą niespodzianki - zapowiada swój koncert Steve Lukather w rozmowie z INTERIA.PL.

Choć jego twórczość z zespołem Toto jest zdominowana utworami w stylistyce poprockowej, to jego solowa działalność łączy różne gatunki muzyczne jak rock, prog, jazz i funk.

Poza pracą z Toto, z którymi zdobył największą popularność, Lukather jest także muzykiem sesyjnym; zaaranżował, skomponował i nagrał ponad 800 albumów, które wdarły się na szczyty światowych list przebojów. Steve Lukather był 12-krotnie nominowany do nagrody Grammy, a statuetkę otrzymał pięć razy.

Bilety na koncert w Proximie kosztują 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu).

Co się stało z "peace & love" - czytaj cały wywiad ze Steve'em Lukatherem

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Steve Lukather | koncert w Polsce | Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje