Reklama

Prześladowczyni Axla Rose'a za kratkami

We wtorek wieczorem przed domem Axla Rose'a, lidera Guns N'Roses, pojawiły się policyjne wozy na sygnale. Stróże prawa przybyli do jego posiadłości w Malibu, aby zatrzymać kobietę, która prześladuje wokalistę już od lat, mimo decyzji sądu zabraniającej jej zbliżania się do niego.

Wieczorem, 16 maja, 37-letnia Karen McNeil ponownie pojawiła się przed domem Axla Rose'a. Twórca "One In A Million" natychmiast wezwał policję, która przewiozła natrętną kobietę do więzienia Twin Towers w Los Angeles, gdzie przebywać będzie do procesu (lub do momentu, kiedy ktoś wpłaci za nią 150 tysięcy dolarów kaucji).

Bette Lebeis, asystentka Axla Rose'a, stwierdziła, że przypadek Karen należał do wyjątkowo uciążliwych: "Trzy lata temu wśliznęła się do domu, korzystając z tego, że ogrodnik zostawił otwartą bramę. Axl grał właśnie na gitarze w kuchni, gdy Karen weszła przez tylne drzwi i oświadczyła, że przybyła, ponieważ Axl skontaktował się z nią telepatycznie".

Reklama

Przyjaciele i współpracownicy wokalisty Guns N'Roses obawiają się, że Karen McNeil może być niebezpieczna, gdyż w przeszłości groziła, że jeśli Rose nie będzie z nią, nie będzie z żadną inną.

WENN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy