Reklama

Paul McCartney uznany legendą

Tegoroczna edycja wręczenia europejskich nagród MTV odbywa się w Liverpoolu, nic więc dziwnego, że władze stacji długo zabiegały o pojawienie się na niej największej żyjącej legendy tego miasta. Ostatecznie Paul McCartney zjawi się na imprezie, by odebrać tytuł "Ultimate Legend" (Największa legenda).

Paul McCartney urodził się w Liverpoolu, z tego miasta pochodził też zespół the Beatles, którego był członkiem i współautorem większości jego przebojów. Dlatego podczas jubileuszowej, 15. edycji przyznania nagród MTV EMA, która w czwartek, 6 listopada, odbywa się w Liverpoolu, osobiście odbierze specjalne wyróżnienie, honorujące całą jego karierę.

Reklama

Informację o przyznaniu nagrody "Ultimate Legend" ujawniono podczas konferencji prasowej, co jest raczej wyjątkiem w historii tej imprezy. Jak jednak wyjaśnił Bill Roedy, jeden z szefów MTV, to tak ważna informacja, iż postanowiono podać ją do publicznej wiadomości jeszcze przed galą.

Inny przedstawiciel MTV dodał, że to pierwszy - i prawdopodobnie ostatni - przypadek wręczenia tej nagrody.

Nieoficjalnie mówi się, że McCartney odbierze ją z rąk innej wielkiej gwiazdy. Ponoć ma to być sam Bono, wokalista irlandzkiej formacji U2.

Inni twierdzą z kolei, że być może pojawi się Britney Spears, nominowana w jednej z kategorii.

Czy tak się stanie, przekonamy się po godz. 21, gdy rozpocznie się gala wręczenia europejskich nagród MTV.

Tomasz Słoń, Liverpool

Sprawdź nasz raport specjalny poświęcony MTV Europe Music Awards 2008.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Uznam | Paula | MTV | McCartney | Paul McCartney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje