Reklama

Mick Jagger targował się nawet z prostytutkami

Amerykańska dziennikarka i pisarka Debra Sharon Davis ujawnia sekrety Micka Jaggera z The Rolling Stones.

W książce "Backstage Pass VIP" Debra Sharon Davis opisuje pikantne tajemnice największych gwiazd show-biznesu. Wśród bohaterów książki jest również Mick Jagger z The Rolling Stones.

Reklama

Jak twierdzi autorka, słynny wokalista tak bardzo troszczył się o stan portfela, że w latach 70. negocjował z prostytutkami jak najniższe stawki za usługi seksualne.

Debra Sharon Davis pisze, że rockman nienawidził czuć się wykorzystany finansowo, dlatego walczył o każdego pensa - nawet z kobietami lekkich obyczajów.

"Mick Jagger wykłócał się o pieniądze, jakby chodziło o negocjowanie warunków światowej trasy koncertowej. Podawał dziewczynom cenę i nie zamierzał się targować"- twierdzi autorka.

"Negocjacje i targowanie się uwielbiał tak bardzo, jak muzykę. Największym szacunkiem darzył ludzi, którym udało się zarobić fortunę. Dla tego konserwatysty i męskiego szowinisty, bogactwo było wyznacznikiem męskości" - czytamy.

Wokalista The Rolling Stones ponoć nie lubił płacić za seks, a w trakcie jego uprawiania nie potrafił się w pełni zrelaksować - właśnie z powodu pieniędzy.

Dodajmy, że obecnie Mick Jagger jest jednym z najbogatszych muzyków. Majątek wokalisty The Rolling Stones wycenia się na ponad 200 mln funtów.

Zobacz teledyski The Rolling Stones na stronach INTERIA.PL!

Sprawdź teksty piosenek The Rolling Stones w serwsie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Davis | targować | The Rolling Stones | Mick Jagger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje