Reklama

Metallica: Co wychodzi z ust Ulricha?

Lars Ulrich, perkusista amerykańskiej grupy Metallica, przyznał się publicznie, że czasami nie wszystko co mówi, jest do końca przemyślane. Do takich pochopnie sformułowanych sądów należały między innymi jego wypowiedzi na temat Freda Dursta i grupy Limp Bizkit.

"Czasem mówię rzeczy, które są na granicy głupoty. Wiem, że wielu ludzi nienawidzi Freda Dursta, ale ja myślę, że jest zaje***cie utalentowany. Ucałowaliśmy się jak bracia i pogodziliśmy się" - powiedział słynący z niewyparzonej gęby perkusista Metalliki.

Reklama

"Kiedy otwieram usta, przeważnie wychodzi z nich coś w miarę elokwentnego, ale czasem pie**olę straszne bzdury" - przyznał i nie wiadomo, czy chcąc popisać się elokwencją, czy raczej udowodnić swą zdolność do produkowania bzdur, dodał: "Jeżeli ktoś przestał być fanem Metalliki tylko dlatego, że nie chcemy mu oddawać naszej muzyki za darmo, to niech spie**ala. Nie chcę, żeby był fanem Metalliki!"

Wszystkich, którzy jeszcze uważają się za fanów Metalliki, ucieszy natomiast fakt, że wkrótce ukaże się specjalne wydawnictwo przeznaczone wyłącznie dla nich. Już 1 kwietnia członkowie fan klubu zespołu otrzymają płytę CD będącą zapisem koncertu z 1989 r. i kasetę wideo zarejestrowaną jeszcze w 1997 r.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: perkusista | Metallica | Metalliki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje