Reklama

Reklama

Bon Jovi o nowej płycie

Pierwsza od pięciu lat płyta grupy Bon Jovi będzie nosić tytuł "Crush" i zjawi się na półkach sklepowych 13 czerwca - ogłosili przedstawiciele zespołu, który kończy pracę nad nowym materiałem w prywatnym studiu Jona Bon Jovi.

Początkowo zespół chciał nazwać płytę nieco prowokująco "Sex Sells". Zrezygnowano jednak z tego pomysłu, gdyż utwór o tym tytule nie trafił ostatecznie na album. Zastanawiano się również nad tytułem "One Wild Night", ale zespół zdecydował się w końcu na "Crush". Bon Jovi zdradził również kilka tytułów utworów, które znajdą się na płycie. Są to m.in. "The Next 100 Years" (kompozycja, w której grupie towarzyszy orkiestra składająca się z 64 muzyków), "Thank You For Loving Me" (ballada "warta milion dolarów", jak zapewnił jej autor), "Just Older", "Save The World", "I Got The Girls", "She's A Mystery", "Neurotica" oraz "Hard To Make A Living Loving You". Nie wybrano jeszcze utworu, który trafi na pierwszy singel promujący album "Crush".

Reklama

Jon Bon Jovi, który skończył niedawno 38 lat, ma oprócz muzyki jeszcze jedną pasję - film. Wokalista już zarezerwował sobie czas na pracę nad filmem "Pay It Forward", do którego zamierza napisać muzykę, ale też zagra w nim epizodyczną rolę.

MTV
Dowiedz się więcej na temat: Bon Jovi | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy