Reklama

X Factor

"X Factor": Drużyna Ewy Farnej w rozsypce

Jeszcze na etapie domów jurorskich grupa Ewy Farnej wydawała się najmocniejsza w czwartej edycji "X Factor". Co się stało?

W czwartej edycji "X Factor" Ewa Farna objęła grupę dziewczyn. Do odcinków na żywo wybrała Martę Bijan, Magdalenę Bal i Darię Zawiałow.

Reklama

Wydawało się, że to wśród podopiecznych Farnej znajduje się przyszły zwycięzca "X Factor". Tymczasem z programem pożegnały się już Daria Zawiałow i Magdalena Bal, a Marta Bijan w minionym odcinku zagrożona była odpadnięciem!

"Z jednej strony Wam dziękuję i cieszę się, że walczę dalej, z drugiej boli mnie fakt, że zostałam sama w grupie Ewy. Bez dziewczyn ten program już nie będzie taki sam" - napisała Marta na Facebooku.

Dlaczego dziewczyny Ewy radzą sobie w programie tak słabo? Czy wokalistka nie sprawdza się jako mentorka?

Martę Bijan wciąż należy rozpatrywać jako faworyta czwartej edycji, ale na pewno nie jedynego. Bezbłędnie radzą sobie w programie podopieczni Kuby Wojewódzkiego - rockowy zespół Trzynasta w Samo Południe, a także Jakub Jonkisz z drużyny Czesława Mozila. Niewykluczone, że to właśnie oni wyprzedzą Martę Bijan na ostatniej prostej.

INTERIA.PL

Reklama