Reklama

X Factor

Sensacja w "X Factor": Agata Dziarmagowska odpadła z programu!

Przed etapem "domów jurorskich" 16-letnia Agata Dziarmagowska uznawana była za faworytkę czwartej edycji. Tymczasem młoda wokalistka decyzją Ewy Farnej i Kuby Badacha nie dostała się do odcinków na żywo!

Jeszcze przed emisją sobotniego (19 kwietnia) odcinka z domami jurorskimi internauci wyraźnie wskazywali na Agatę Dziarmagowską jako faworytkę trwającej edycji - spośród 20 uczestników ona sama zebrała 31 proc. głosów w ankiecie na oficjalnej stronie programu.

Reklama

Vox populi nie pomógł jednak młodej wokalistce dostać się do odcinków na żywo. Ewa Farna, której doradzał Kuba Badach, była bezlitosna i do odcinków na żywo wzięła Martę Bijan, Magdalenę Bal oraz Darię Zawiałow.

Agata Dziarmagowska w ostatnim etapie ze swoim udziałem zaśpiewała przebój "Can't Remember To Forget You" Shakiry i Rihanny. Tym razem nonszalanckie, wyluzowane podejście uczestniczki nie przysłużyło się jej interpretacji. Ewa Farna oznajmiła, że był to najgorszy występ Agaty od początku jej obecności w "X Factor".

Zdania widzów są podzielone. Jedni chwalą Ewę Farną za sprawiedliwą decyzję (Bal, Bijan i Zawiałow zaśpiewały dużo lepiej), inni zżymają się na odrzucenie najbardziej wyrazistej i charyzmatycznej uczestniczki czwartej serii. Powstał nawet fanpage "Bez Agaty Dziarmagowskiej X Factor to nie to samo", jednak, póki co, nie cieszy się on szaleńczą popularnością.

Co innego facebookowy profil Agaty Dziarmagowskiej, który polubiło już ponad 40 tys. użytkowników.

"Stało się, już wiecie że moja przygoda z programem się skończyła. Po usłyszeniu werdyktu było mi przykro bo mimo tego, że wyglądam na osobę odporną na stres i wszystkie przykrości losu, mam jednak swoje uczucia. Cieszę się, że mimo werdyktu wciąż jesteście ze mną i mam nadzieję, że zostaniecie. (...) Dziękuję Wam! KOCHAM WAS! Dziś w moim życiu rozpoczyna się nowa przygoda. I'm so excited!!! :))))) Nie smucimy! Zapamiętajcie! Ostatni będą pierwszymi:)" - napisała już po swoim odpadnięciu Agata (pisownia oryginalna).


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The X Factor | Agata Dziarmagowska