Reklama

X Factor

Osobista Marta Bijan ("Mówiłeś")

Laureatka 2. miejsca w ostatniej edycji "X Factor" Marta Bijan przypomina się nowym teledyskiem.

Laureatka 2. miejsca w ostatniej edycji "X Factor" Marta Bijan przypomina się nowym teledyskiem.
Marta Bijan zapowiada debiutancką płytę /oficjalna strona wykonawcy

Nastolatka z Sosnowca, która w "X Factor" występowała w drużynie Ewy Farnej, jeszcze w 2015 roku miała wydać swój debiutancki album. Wkrótce po zakończeniu programu TVN podpisała kontrakt z wytwórnią Sony, ale płyta do tej pory się nie pokazała.

W "X Factor" przegrała jedynie z pochodzącym z Ukrainy Artemem Furmanem, choć zdaniem np. Kuby Wojewódzkiego była faworytką programu. Sama Marta nie była zmartwiona końcowym wynikiem. "Mało kto mi uwierzy, ale bałam się wygranej i z jednej strony nie chciałam wygrać, ale chciałam nie mieć tego trzeciego miejsca" - mówiła wówczas.

Reklama

Debiutancki singel "Poza mną" do tej pory zanotował ponad 2 mln odsłon. Słowa i muzykę napisała sama Marta Bijan, a aranżacją zajął się Marek Dziedzic, współodpowiedzialny m.in. za sukces Meli Koteluk i Sorry Boys.

Po maturze wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i wierszy zaczęła rozwijać także swoją nową pasję, którą jest fotografia. W tym roku zaczęła publikować swoje prace budząc sporo pozytywnych komentarzy.

"Mówiłeś" to bardzo osobisty, wzruszający utwór, w którym Marta akompaniuje sobie na fortepianie. Teledysk zrealizowali Zosia Zija i Jacek Pióro.

"Niespodzianka dla wszystkich, którzy czekali. Mam nadzieję, że uznacie, że było warto. Całuję" - napisała wokalistka na Facebooku.

Sprawdź tekst "Mówiłeś" w serwisie Teksciory.pl!