Reklama

X Factor

Filip Mettler na walentynki (piosenka "Wiary ślad")

Pamiętany z programu "X Factor" Filip Mettler przygotował balladową propozycję na walentynki. Utwór "Wiary ślad" promuje też Young Stars Festival, który odbędzie się 26 kwietnia w Arenie w Poznaniu.

W "X Factor" Filip Mettler znalazł się w gronie finalistów (trafił do grupy Kuby Wojewódzkiego), jednak odpadł stosunkowo wcześnie - już jako trzeci. Po programie zadebiutował piosenką "Twoje życie" napisaną przez Filipa Siejkę (muzyka, produkcja) i Ryszarda Kunce (tekst).

Kolejnym nagraniem 20-letniego wokalisty z Jarocina jest "Wiary ślad" autorstwa Filipa Siejki (muzyka) i kolejnego wyjadacza - Marka Kościkiewicza (tekst).

Powstający teledysk do tego utworu nawiązuje do opowiadania i filmu "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Zobaczymy w nim Filipa, który zamiast się starzeć staje się coraz młodszy. Pięć odsłon, poczynając od dziadka, a skończywszy na nastolatku, czy może niemowlaku.

Reklama

"Historia o utraconej miłości i o tym, czego czas nie może zmienić, będzie pięknym, muzycznym prezentem na walentynki" - czytamy w zapowiedzi.

Zobacz teledysk "Twoje życie":