Reklama

X Factor

Filip Mettler i Maja Hyży: Co ich łączy?

Finalistów "X Factor" Filipa Mettlera i Maję Hyży łączy nie tylko współpraca zawodowa, ale i przyjaźń. Wokalista przypomina, że jego koleżanka ma męża, kolejnego finalistę show - Grzegorza (choć się z nim rozstała), dlatego nie ma mowy o romansie.

Maja Hyży i Filip Metler poznali się na planie trzeciej edycji programu "X Factor", oboje byli podopiecznymi Kuby Wojewódzkiego, jednak odpadli jeszcze przed ścisłym finałem. Już podczas programu wokaliści zapewniali, że chcieliby razem współpracować.

Reklama

Pierwszą okazję mieli w czasie przygotowań do występu dla podopiecznych fundacji "Mam Marzenie". Od tego czasu zagrali kilka wspólnych koncertów, na których wykonywali covery znanych wykonawców.

"Koncerty się na razie skończyły, ale to nie znaczy, że ich nie będzie. Bardzo dobrze nam się razem współpracuje, dzięki przyjaźni i dzięki temu, że nasze głosy się fajnie dogrywają" - mówi Filip Metler w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Oboje teraz planują skupić się na własnej karierze. Jednak Filip nie wyklucza współpracy w przyszłości.

"Fajnie się dogadujemy, bawimy się razem na scenie, to nas napędzało, ale musimy skupić się na sobie, żeby wejść na rynek muzyczny w Polsce" - przekonuje Filip Metler.

Jego debiutem jest piosenka "Twoje życie" - zobacz klip:

Budzy i Trupia Czaszka

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Filip Mettler | Maja Hyży | The X Factor