Reklama

X Factor

Edyta Górniak o występie w finale "X Factor"

"Jestem na siebie wściekła. Nie dałam tego, co chciałam" - mówi o swoim duecie z Klaudią Gawor Edyta Górniak.

"Wszystko do mnie powoli dociera! :) Bardzo się cieszę!!!" - napisała na Facebooku Klaudia Gawor po wygranej w trzeciej edycji programu "X Factor".

Reklama

Przypomnijmy, że tegoroczna maturzystka z Krakowa w niedzielę (26 maja) głosami publiczności została laureatką muzycznego show TVN-u. Podopieczna Kuby Wojewódzkiego w pokonanym polu pozostawiła Grzegorza Hyżego i Wojciecha Ezzata, którymi opiekował się Czesław Mozil.

"Jestem Wam niezwykle wdzięczna! :) To było niesamowite przeżycie! Występ w finale był dla mnie zaszczytem! :)" - napisała Klaudia na swoim profilu na Facebooku.

W ramach podziękowań dla swoich fanów opublikowała również nową piosenkę "Lekkość życia bez słów" (muzykę napisał producent Piotr Siejka, a tekst Paulina Przybysz) - jeden z trzech utworów, które zaśpiewała w finałowym odcinku.

Zdaniem wielu obserwatorów programu Klaudii mocno pomógł duet z Edytą Górniak w jej utworze "List". Edyta także na Facebooku podzieliła się swoimi wrażeniami po programie.

"Magii nie można kupić. Nie można także jej wymusić. Przychodzi wtedy tylko, kiedy czuje czystość i otwartość wielu jednocześnie Serc. To właśnie dzięki otwartości Serc Publiczności wczoraj zdarzyła się Magia.." - napisała wokalistka.

W rozmowie z TVN Górniak nie kryła jednak niezadowolenia po swoim występie.

"Ja jestem na siebie wściekła. Ja nie dałam tego, co chciałam, oczywiście jak zwykle. Nie dlatego, że się nie starałam, tylko po prostu byłam tak bardzo skoncentrowana na tym, żeby Klaudii się udało. (...) Na razie nie będę tego oglądać, żeby się na siebie jeszcze bardziej nie wkurzać" - powiedziała Edyta.

Klaudia Gawor w piosence "Lekkość życia bez słów":

Sprawdź tekst utworu "Lekkość życia bez słów" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Gawor | Edyta Górniak | The X Factor | finał