Reklama

X Factor

Pan Zbyszek w przeboju Queen w brytyjskim "X Factor": Hit sieci

Ponad 100 tys. odsłon zdobył już filmik z występem 40-letniego pana Zbyszka z Polski w brytyjskim "X Factor". Zobaczcie sami!

Pan Zbyszek w brytyjskim programie "X Factor"

Największym marzeniem Zbigniewa Bialczaka jest zostanie pierwszą międzynarodową gwiazdą pochodzącą z Polski. Jednak czy będzie miał szansę osiągnąć to dzięki swojemu występowi w brytyjskiej edycji "X Factora"? Pan Zbyszek wydaje się być w swoim dążeniu wyjątkowo zdeterminowany - wybrał zatem utwór o adekwatnym tytule "Don't Stop Me Now" legendy brytyjskiego rocka, grupy Queen.

Już kiedy wszedł na salę przesłuchań, jurorzy byli pod jego wrażeniem - a zwłaszcza Simon Cowell, który gdy dowiedział się, że Zbyszek jest Polakiem, powiedział: "Też jestem z Polski! Rodzina mojego ojca stamtąd pochodzi", dodając: "Możemy być spokrewnieni!".

Reklama

Gdy Polak zaczął śpiewać, już nic nie mogło go powstrzymać... Jurorzy bez wątpienia byli zaskoczeni jego interpretacją przeboju Queen, co wyraźnie malowało się na ich twarzach. Choreografia pana Zbigniewa również niezaprzeczalnie zrobiła na nich spore wrażenie - Nicole Scherzinger dała się nawet zarazić pozytywną energią i zaczęła klaskać i dodawać Polakowi odwagi, by pokazał jeszcze więcej. Pan Zbigniew nie dał się długo namawiać... W pewnym momencie niewiele brakowało, żeby mężczyzna stracił równowagę, ale ostatecznie udało mu się utrzymać na nogach.

Ostatecznie 40-letni Polak nie przekonał do siebie jurorów. "Zbigniew na kursie kolizyjnym z klasykiem Queen" - podpis filmu na kanale programu też jednoznacznie wskazuje, jak oceniony został występ pana Zbyszka.